co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
seba1989
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2017, 08:09

co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: seba1989 » 09 maja 2017, 10:56

Cześć !
Chciałbym zachęcić was do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i opiniami na temat sklepów internetowych i może stworzymy własna liste tych wartych polecenia :) zachęcam do dyskusji
WojtasPuczyk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2017, 14:28

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: WojtasPuczyk » 25 maja 2017, 14:44

Bardzo lubię kupować rzeczy przez internet. Trudno w takim temacie wystrzegać się reklamy więc dla jasności: to co napiszę poniżej jest wyłącznie moją osobistą opinią i nikt nie musi się z nią zgadzać.

Wiele z tego co kupuje w sieci znajduję na Allegro. Bardzo lubię ten portal mimo, że wciąż trzeba uważać od kogo kupujemy i jak za to płacimy. Jeśli chodzi o pozostałe rzeczy to kiedy nie mogę tego znaleźć właśnie tam, to szukam na aliexpress, amazonie lub w ostateczności na ebay'u. Za tym ostatnim nie przepadam specjalnie - jest archaiczny i z wyglądu i pod kontem użytkowania.

Ostatnio się wyłamałem się i spróbowałem zakupu w innym miejscu. Dotyczyło to opon, które kupiłem na abmoto.pl Kompletnie nie wiedziałem że takie coś istnieje a jeszcze większe zdziwienie wywołał u mnie fakt że zamówienia składa się na ten moment wyłącznie telefonicznie. Tak czy inaczej kiedy nie jestem czegoś pewien to zawsze zamawiam za pobraniem. Okazało się bezstresowo i zamówione gumki przyszły wprost do serwisu w którym wymieniam opony.

Coś czego nigdy nie zamawiałem przez internet to jedzenie. Tzn mówie tu o zakupach. Wiem że Tesco i chyba Auchan dają taką możliwość. Pizze czy jakąś chińszczyznę zamawiam regularnie :)
lolipop1234
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 31 lip 2015, 23:07

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: lolipop1234 » 15 cze 2017, 08:36

Ja mam ulubione, polecone przez autora poradnika o wkrętach do metalu tekstowy.net/elementy-zlaczne-kategorie-typy-i-przyklady/. Miałam ostatnio remont i dlatego ta kategoria sklepów. :) Jakie to sklepy? Więcej na stronie z linku.
Awatar użytkownika
Veadtuck
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2017, 21:04

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: Veadtuck » 25 cze 2017, 21:09

Super, dzięki wielkie za fajne porady w tym temacie :)
makaron
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2017, 13:03

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: makaron » 27 cze 2017, 13:29

Ja mam i polecam oczywiście, tylko raz się przejechałem na rozmiarze... no ale jak się nie czyta tabel to tak jest właśnie.
http://www.muuno.pl bo o tym mówię. Od kiedy przestałem kupować w sieciówkach chociaż nie mijam miliona osób w tych samych spodniach. Lubię mieć coś tylko ja :hyhy:
No i głównie zaopatruję się tam w męskie joggery, czasem inne części garderoby. Kupiłem nawet bransoletkę bo fajnie się prezentowała na modelu, ale do dziś nie mogę się do niej przekonać, też tak macie? :dontgetit:
felxik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2017, 16:10

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: felxik » 19 lip 2017, 18:11

ja staram się kupować przez internet wszystko, gdyż ceny są o wiele niższe no i przede wszysktim liczy się dla mnie wygoda
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: DorisAxline » 23 lip 2017, 10:59

Ja wole kupować od ludzi, ktorzy wystawiają przedmioty w serwisach ogłoszeniowych typu http://dlabydgoszczy.pl/ Zawsze to taniej niż w sklepie
ziguzigu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2017, 11:50

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: ziguzigu » 24 lip 2017, 11:55

Po prostu nie lubię chodzenia po sklepach. Dlatego zazwyczaj zamawiam w internecie i najwyżej odsyłam ubrania, które z jakiegoś powodu mi się nie spodobały.
Awatar użytkownika
Domini09
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2017, 16:29

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: Domini09 » 11 sie 2017, 17:06

Może zapytaj o to specjalisty? To jest moim zdaniem bardzo dobre źródło wiedzy.
2k15
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2017, 09:11

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: 2k15 » 14 sie 2017, 09:33

Mała rada ode mnie: zawsze sprawdzić opinie o sprzedawcy przed zakupem, pomoże to uniknąć nabicia się na jakiegoś oszusta.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: Kubalek3 » 22 sie 2017, 13:31

Ja kupuję najczęściej na www. allegro.pl ale często zdarza mi się też kupować nie na platformach. Drzewka owocowe na przykład kupowałem na http://podkarpackiesady.pl I jeszcze ubrania sportowe głównie termoaktywne ale nie pamiętam tego sklepu, szkoda, bo też fajny był. Pamiętam, że polski sklep i wyrób.
Naruto
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2017, 11:33

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: Naruto » 24 sie 2017, 23:44

Ja często kupuję przez internet, zwłaszcza duża odzież męska jest w kręgu moich zakupów oraz winyle. Ciuchy xxl zazwyczaj na tombigo i allegro, a plyty na olx :P
gn4cior
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 sie 2017, 22:04

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: gn4cior » 29 sie 2017, 20:10

Najlepiej jest przymierzyć w sklepie stacjonarnym to co się docelowo kupi przez internet. Jeśli jest taka opcja
malami
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2017, 14:09

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: malami » 31 sie 2017, 14:13

Zgadzam się z przedmówcą. Ja kupuje na zalando i odsyłam te rzeczy które mi nie pasuja, super system, polecam :)
vika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 02 lut 2017, 22:23

Re: co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i czy macie swoje ulubine?

Postautor: vika » 03 wrz 2017, 18:24

Możliwość zwrotu towaru jest w każdym sklepie internetowym:)
Mój ulubiony sklep w sieci to sklep z butami firmy Otmęt.
Można tam kupić buty nawet jeśli ma się nietypową stopę, buty produkowane są ręcznie.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość