prezent dla szwagra poszukiwany

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: mariolaGT » 11 lip 2017, 19:33

Moim zdaniem, ciekawym pomysłem będzie np scyzoryk, faceci lubią takie gadżety a tym bardziej z branży Militari. Jeżeli nie do końca wiesz jaki scyzoryk dla szwagra wybrać, to może ten artykuł Ci pomoże https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jak-wybrac-scyzoryk-ktory-bedzie-najlepszy/4511/ Wydaje mi się że szwagier będzie zadowolony z takiego prezentu.
Awatar użytkownika
patryk77aa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2017, 16:41

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: patryk77aa » 13 lip 2017, 16:58

Ja bym ten temat zostawił specjalistom. To będzie chyba najlepsze rozwiązanie...
Tomek_Piter
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 15 gru 2016, 09:49

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: Tomek_Piter » 14 lip 2017, 10:19

A może jakiś fajny pakiet telewizyjny z dużą zawartością kanałów sportowych? Ja od jakiegoś czasu korzystam z czegoś podobnego w https://telewizjaswiatlowodowa.pl i jestem bardzo zadowolony. Wiadomo, każdy facet lubi sobie od czasu do czasu obejrzeć jakiś fajny meczyk, czy to nogi czy koszykówki. No a przy okazji na takim prezencie skorzysta też cała rodzinka :D No a jak nie to to może jakiś voucher, np. na jazdę samochodem wyścigowym?
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: DominikaSika » 17 lip 2017, 13:03

Dla szwagra najlepszym prezentem był, jest i zawsze będzie dobra wódka. Jeśli nie, to oznacza, że to nie jest szwagier tylko jakaś popierdółka, z którą nawet nie powinieneś się zadawać, bo robisz sobie szkodę psychiczną.


___________________________________________________________________________________
Szukasz dobrego jedzenia? Ta strona www na pewno Ci pomoże
szal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 26 maja 2017, 12:14

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: szal » 28 lip 2017, 09:42

Z racji, że mój szwagier dużo podróżuje i sporo czasu spędza w samochodzie kupilismy mu lodówkę turstyczyną marki ravanson. Zamówiłem ją w sklepie wasserman.eu i najlepsze jest to, że można ją ładowac przed gniazdko zapalniczki w samochodzie.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: KowalM2 » 08 sie 2017, 12:33

Jednym z lepszych prezentów kiedyś właśnie były scyzoryki, a tym bardziej firmowe http://www.mobidat.pl/skad-wziela-sie-r ... cyzorykow/ , czasem warto wrócić do starych dobrych czasów nie jest to zły pomysł na prezent. Ostatnio taki scyzoryk sprezentowałem swojemu ojcu.
canto
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2017, 14:09

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: canto » 19 sie 2017, 12:22

A może wspólnie z rodziną zastanówcie się i możecie się złożyć by kupic mu aparat fotograficzny. Myślę że fajny pomysł. Będzie miał świetną pamiątkę. Myślę że to dobre rozwiązanie i otrzyma od was jeden wartościowy prezent niż kilka. Tutaj możesz zobaczyć aparaty i wtedy postanowicie co wybrać- http://digital24.pl/
kolet
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2017, 12:58

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: kolet » 11 wrz 2017, 13:15

jasiu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: 10 wrz 2015, 12:02

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: jasiu » 07 paź 2017, 11:54

a może alkomat mu kupisz. Ja kiedyś dostałem alkohita x60 i jestem z niego zadowolony. Fajna sprawa bo ma lejek i można dmuchać w niego w kilka osób. Wyniki są wiarygodne.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: dusia » 10 paź 2017, 12:38

A może zapalniczka zippo, zwłaszcza jeśli jest palaczem. Uważam że będzie to niespotykany, praktyczny a także elegancki prezent. Szwagier będzie się cieszył że ma unikatowy prezent, z którego będzie mógł korzystać przez bardzo długi czas. Ponieważ zapalniczki są wykonane jest z naturalnych materiałów i ręcznie składana.
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:53

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: BrandonFlex » 10 paź 2017, 13:22

Idealnym prezentem dla szwagra byłby zegarek, który nosiłby na co dzień ponieważ taki elegancki na wyjścia do garnituru mógłby być zbyt drogi, a to nie o to przecież chodzi. Ja swojemu szwagrowi kupiłem kiedyś taki zegarek i był zadowolony ponad to codziennie go nosi. Jest to bardzo miły gest w stosunku mojej osoby, ale też dowód na to, że prezent był trafiony.
poziomka
Level 1
Level 1
Posty: 216
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:46

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: poziomka » 16 paź 2017, 18:21

A może coś praktycznego, jakieś kosmetyki? Na pewno coś lubi i czegoś używa. Na https://kontigo.com.pl/cialo/kosmetyki-meskie.html mają mega wybór dla facetów kosmetyków. Albo jakieś perfumy? też tam zamawiałam dla męża :)
archiwald
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:02

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: archiwald » 17 paź 2017, 14:00

Dobry skórzany portfel i do tego elegancki to jest coś co mężczyźni lubią najbardziej :D
Jak będzie dobrej jakości to długo posłuży, a zawsze się taki przydaje, szczególnie że my tego nie chowami do torebki, więc teoretycznie łatwiej się niszczy.
Michauuu337
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2017, 08:06

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: Michauuu337 » 20 paź 2017, 10:57

Mogę pomóc wam w wyborze zegarka szwajcarskiego ponieważ odpowiednio dobrany zegarek może spodobać się osobie, która wcześniej nie nosiła zegarków lub ich nie lubi. Są takie modele, które przyciągają najmocniej i pasują do danego typu osobowości.
hattie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 22 paź 2017, 03:11

Re: prezent dla szwagra poszukiwany

Postautor: hattie » 22 paź 2017, 03:29


Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość