Sklep internetowy dla dzieci

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: AinEingarp » 08 maja 2017, 12:29

A znacie sklep z zabawkami Urwis.pl? Są tam korzystne ceny, a dostawa jest ekspresowa. Ostatnio zamówiłam tam kilka pluszaków dla siostrzenicy: http://www.urwis.pl/pluszaki/pluszaki-inne/pluszowe-przytulanki. Jestem zachwycona ich jakością, są wykonane z porządnych materiałów i starannie zszyte.
zenekv87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2017, 19:23

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: zenekv87 » 10 maja 2017, 19:31

Zakupy w sklepie stacjonarnym, to strata czasu dlatego ja też preferuję internetowy shopping. Przejrzałem już wiele stron i platform zakupowych i ciężko znaleźć coś unikatowego. Wiele osób poleca Bawialnia FokaStara.pl i chyba muszę się zgodzić, że to jedna z ciekawszych opcji. Mają tanie atestowane zabawki w różnych kategoriach. Jest to sklep z zabawkami dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Można też poczytać tam ciekawe artykuły na temat wychowania dzieci oraz znaleźć wyszukane kultowe zabawki.
vinci
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 31 maja 2016, 15:15

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: vinci » 21 maja 2017, 16:20

No to najlepiej odwiedzić https://escallante.pl/ sklep z modnymi ubrankami dla dzieci. Z pewnością znajdziesz to czego szukasz.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: Arkadiusz1 » 25 maja 2017, 10:12

Przecież jeśli nie jesteś pewien co do tego, jaki prezent wybrać, to zawsze możesz poradzić się innych :) Ja mogę Ci podpowiedzieć, że aktualnie na topie jest gra karciana Mattel Uno. W http://z-jak-zabawki.pl/gra-karciana-ma ... -i-zasady/ możesz poczytać o zasadach tej gry. Wiem, że zajmie ona dzieciaki na długie godziny i sprawi im prawdziwą frajdę :)
Awatar użytkownika
roberek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2017, 14:41
Lokalizacja: Poznań

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: roberek » 01 cze 2017, 12:32

W internecie jest tego od groma, ale ja wybieram od jakiegoś czasu tą formę zakupów, bo to jest oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ w internecie często dają korzystne zniżki przy zakupach. Poza tym ostatnio trudno mi wygospodarować czas na chodzenie po sklepach stacjonarnych. A tutaj sprawdzam tylko rzetelność sprzedawcy oraz formy płatności i dostawy, zanim się zdecyduję :) Dzięki takim poszukiwaniom znalazłam dla chrześnicy lalki bobasy: http://neneko.pl/lalki-bobasy-c157 i sądzę, że to nie będzie mój jedyny zakup w tym sklepie.
jadziana102
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 cze 2017, 11:08

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: jadziana102 » 08 cze 2017, 11:30

Ja na dzień dziecka moim szkrabom zamówiłam taką grę http://sofia.sklep.pl/p/6082-gra-5-seku ... 07978.html ubaw po pachy i masa frajdy! Polecam wszytskim. :)
Awatar użytkownika
Bautec10
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2017, 15:57

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: Bautec10 » 08 cze 2017, 21:20

Super ;) Dzięki wielkie za fajne rady :)
WikaBarcik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 08 maja 2016, 16:28

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: WikaBarcik » 09 cze 2017, 20:54

Możecie polecić mi tego typu sklep, ale żeby stawiał też na przesyłki kurierskie do Niemiec? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć takiej opcji, a zależy mi, żeby paczka dotarła do Monachium...
Awatar użytkownika
soso10
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 15 cze 2017, 21:48

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: soso10 » 22 cze 2017, 21:27

Fajnie, dzięki wielkie za sprawdzone porady :)
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: jenny1 » 27 cze 2017, 07:55

A znacie takie sklep jak Mamissima.pl? Jest to moje niedawne odkrycie, na które trafiłam szukając prezentu na chrzest. Sklepy stacjonarne zdecydowanie za bardzo się cenią, a oferowane zabawki i akcesoria na przeciętnym poziomie. Tutaj jest zupełnie inaczej. Tutaj oczy chcą mi wyjść na wierzch jak przeglądam ofertę. Nie umiałam się zdecydować ale ostatecznie dla mojego chrześniaka, kupiłam taką spiralkę z grzechotką. Prawda, że urocze?:

Obrazek
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: kitka66 » 02 sie 2017, 12:52

Ja kupuję w różnych miejscach ale najczęściej zaglądam do 5.10.15. Lubię fakt, że mogę tam kupić w dobrej cenie nie tylko dobre gatunkowo ubranka ale też zabawki dla swoich pociech. Klocki, puzzle, lalki - dosłownie wszystko. Korzystacie od czasu do czasu z ich oferty ?
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: Kasiaaa » 04 sie 2017, 18:06

Sklepów internetowych dla dzieci jest mnóstwo, wystarczy poszukać. Nie trzeba wychodzić z domu, wszystko można zamówić z domu i przywiozą nam pod drzwi, także w dzisiejszych czasach nie ma z tym problemu. Gdy byś szukał np fotelika samochodowego dla dziecka, to taki model ostatnio wpadł mi w oko maxi cosi rodi xp Fotelik to podstawa podróżowania autem z dzieckiem. Sama zastanawiam się nad takim modelem, bo mamy stary wyeksploatowany fotelik.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: KowalM2 » 07 sie 2017, 14:43

Dla mnie to jest coś pięknego nie muszę łazić po sklepach wystarczy, że wejdę na pierwszą lepszą stronę internetową z zabawkami i zawsze coś dobiorę dla swojego dziecka. Pod względem cenowym i przydatności, najfajniejsze jest to, że bez wychodzenia z domu za niewielką opłatą dostajemy taką zamówioną zabawkę do domu. Coś pięknego ten internet .
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: KowalM2 » 08 sie 2017, 11:34

Znalazłem ostatnio w sieci fajne buciki dla dzieci ze specjalnymi podszewkami, więcej o tych bucikach znajdziesz w tym poście: http://www.megafaza.pl/buty-dla-dzieci- ... zchromowa/
Nie chcesz nie czytaj, chcesz wiedzieć więcej przeczytaj polecam.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: KowalM2 » 09 sie 2017, 08:57

Moim zdaniem lego to fajna sprawa dla dzieciaczka, sam będąc malutkim 7 latkiem uwielbiałem bawić się lego, a jak mam kupowała mi pościel lego lub inne akcesoria z tym związane to wpadałem w szał zacieszu. Moim zdaniem takie prezenty tematycznie są najlepsze dla dzieciaczków, jak lubi ben ten'a to kup mu pościel ben tena lub coś w ten deseń.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość