Dobrej jakości dentysta

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: szyna » 25 sie 2017, 13:59

Znalezienie dobrego dentysty to prawdziwa sztuka.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: danielozzo » 08 wrz 2017, 14:43

Dobrej jakości dentysta z pewnością ma już wyrobioną renomę, tzn. ma wielu zadowolonych klientów, którzy są w stanie go polecić. Z tego powodu warto czasami zapoznać się z popularnymi dentystami. Ja swojego tak znalazłem, dobry dentysta = znany dentysta :)
rusia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2017, 09:33

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: rusia » 12 wrz 2017, 09:34

a czy ktoś poleci dentystę z okolic Wrocławia? Potrzebuje szybko dobrego leczenia !!!!
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: dusia » 12 wrz 2017, 15:13

Jeśli szukacie dobrej kliniki stomatologicznej z Warszawy, mogę polecić https://www.declinic.pl/ na Mokotowie. W profesjonalny sposób kompleksowo leczą na wszystkich płaszczyznach stomatologii zachowując przy tym najwyższy poziom. Wykonują również zabiegi implantacji połączonej z przeszczepem kości.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: jenny1 » 27 wrz 2017, 08:43

hahaha! Rozwaliło mnie to określenie "dobrej jakości dentysta" :super: Jakość ma przedmiot, a nie człowiek.
kjanur
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 11 paź 2017, 11:58

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: kjanur » 11 paź 2017, 12:09

Mój tata robił we Wrocławiu korony porcelanowe. Szukałem mu odpowiedniej osoby samodzielnie, sugerując się najlepszymi opiniami na ZnanymLekarzu. Tym samym, wybraliśmy - korony porcelanowe wrocław gdzie oferowane są kompleksowe usługi związane ze stomatologią, protetyką, ortodoncją czy nawet medycyną estetyczną.
kushi9
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2017, 09:53

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: kushi9 » 18 paź 2017, 15:48

Zależy skąd jesteście bo jak ze stolicy to od siebie polecam https://www.dental-design.com.pl przede wszystkim za to, że bardzo dobrze leczą zęby, plomby nie wypadają a samo borowanie praktycznie bezbolesne to dodatkowo fajna atmosfera panuje w gabinecie, stomatolog fajnie zagaduje i to mi sie podoba! :D
derix
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 25 paź 2017, 08:05

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: derix » 25 paź 2017, 08:18

Ja uczęszczam do Ultimed.com.pl i jeszcze się nie zdarzyło żebym nie był zadowolony. Przede wszystkim fajna atmosfera panuje w gabinecie i samo leczenie jest profesjonalne taki powinien byc kazdy gabinet dentystyczny niestety... nie jest.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: Arkadiusz1 » 25 paź 2017, 09:27

Wiele osób narzeka, że nie lubi wizyt u dentysty, bo to jest dla nich niekomfortowe. Zamiast tego, lepiej byłoby znaleźć odpowiedni gabinet, w którym potrafią wykonywać zabiegi bezboleśnie. Z całą pewnością powinniście sprawdzić Bianco w http://bianco.eu.com/ Tam potrafią odpowiednio podejść do Waszych zębów;)
RestryKturyzaC
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 paź 2017, 14:05

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: RestryKturyzaC » 26 paź 2017, 11:07

Dobrej jakości dentysta to profesjonalny dentysta. Musi mieć spore doświadczenie jak i wiedzę, żeby dobrze zajmować się pacjentami.
Awatar użytkownika
porylos46
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 18 paź 2017, 20:54

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: porylos46 » 26 paź 2017, 12:02

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)
Czy znacie może na terenie śląska jakiś naprawdę dobry i sprawdzony gabinet dentystyczny? Ja się właśnie rozglądam za czymś sprawdzonym. Niedawno się wprowadziłam na śląsk i ogarniam różnego rodzaju przydatne rzeczy jak właśnie sprawdzony stomatolog. Dość istotnym jest dla mnie podejście danego stomatologa do dzieci, bo moje dziecko ma duży opór przed chodzeniem do dentysty. Już nawet nie musi być z Katowic, może być gdzieś w okolicy. Czy dalibyście radę mi coś w tym temacie polecić?

Póki co popytałam trochę znajomych ze śląska i polecali mi ten gabinet zlokalizowany w Łaziskach Górnych przy ulicy Okrężnej http://smok-dent.pl/. Co sądzicie o tej ofercie? Czy jest ona Waszym zdaniem warta uwagi? A może ktoś z Was miał już okazję korzsytać z ich usług? Z tego co widzę, mają oni naprawdę dość obszerne doświadczenie w tym co robią, co z całą pewnością jest dobrym symptomem. Będą niezwykle wdzięczna za wszelkie rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: wschodnia5 » 06 lis 2017, 16:48

Długo szukałam dentysty, który by pomógł mi odpowiednio leczyć i prostować moje zęby. Przeniosłam się do Dental Design w Pruszkowie. Doktor Jaworska pomogła mi pozbyć się bólu zębów, usunęła jego przyczynę. Teraz nie męczę się i tylko co jakiś czas chodzę na kontrole.
kacper3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2017, 17:28

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: kacper3 » 26 lis 2017, 17:37

Osobiście wykonywałem licówki w Miserante Dental - tutaj łapcie link do konkretnej podstrony na temat tej usługi - licówki wrocław. Ze swojej strony, serdecznie polecam. Spotkacie się tam z fachową i bardzo miłą obsługą. Dentysta znajduje się w centrum Wrocławia.
evissa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2016, 13:51

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: evissa » 05 gru 2017, 14:00

Szukając dobrej jakości stomatologów w Warszawie, koniecznie musicie odwiedzić tę stronę http://hippolit.pl/ Jest to strona gabinetu Hippolit, który charakteryzuje się wysoką jakością swoich usług. Polecam.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Dobrej jakości dentysta

Postautor: ewelina8393 » 12 gru 2017, 01:44

Swojego idealnego dentystę znalazłam w klinice Dental Park w Modlniczce. Trafiłam tam przypadkiem, jakiś czas temu i tak już zostałam. Nie mam zamiaru rezygnować z ich usług. Moje zęby w krótkim czasie z bardzo zniszczonych stały się wręcz idealnie (oczywiście dla mnie). Najlepszy personel i podejście do pacjenta.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość