Jak wybrać plecak na uczelnię?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Agronauta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 12 wrz 2017, 08:54

Re: Jak wybrać plecak na uczelnię?

Postautor: Agronauta » 18 wrz 2017, 14:20

Najlepsze są plecaki, które będą wytrzymałe i nie rozlecą się po pierwszym roku. Wytrzymałe plecaki nie koniecznie muszą źle wyglądać, ponieważ sam mam ładny plecak firmy nike i wytrzymał 4 lata technikum. Tak samo plecaki addidasa.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Jak wybrać plecak na uczelnię?

Postautor: danielozzo » 22 wrz 2017, 09:39

Myślę, że jakiś uniwersalny byłby najlepszy. Nie ograniczymy użytku tylko do uczelni, a będzie można wykorzystać go na jakieś weekendowe wypady czy podczas wakacji. Dobrej jakości plecak wytrzyma taką intensywność użytkowania, więc jak najbardziej się opłaca.
mella624
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28

Re: Jak wybrać plecak na uczelnię?

Postautor: mella624 » 03 paź 2017, 14:30

Ja polecam plecaki coolpack . Są one wytrzymałe i solidne, a zostały wykonane z dobrej jakości materiałów. Można w nich nosić praktycznie wszystko. Mają ciekawe wzory, jak i kolory.
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Jak wybrać plecak na uczelnię?

Postautor: daniellozo » 09 paź 2017, 14:14

Ja przykładowo na uczelnię nie wybieram się bez swojego laptopa. Z tego powodu musiałem poszukać jakiegoś plecaka, w który bez problemu zmieści się mój sprzęt - a jest on spory, bo ponad 17 cali. Oczywiście wybór plecaka zależy od osobistych preferencji, tzn. zależy do czego konkretnie będziemy go używać, a raczej co będziemy w nim umieszczać. Trzeba się zastanowić czy będą potrzebne nam jakieś przegródki czy będą jednak zbędne itd. itd. :)
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:53

Re: Jak wybrać plecak na uczelnię?

Postautor: BrandonFlex » 11 paź 2017, 13:47

Dla każdego młodego człowieka moda i bycie na czasie z ubiorem jest ważną sprawą dlatego warto jest odwiedzać różne blogi modowe.
Modne torby dla młodzieży znajdziecie praktycznie wszędzie w większych sklepach tylko tutaj nasuwa się jedna kwestia im większy sklep tym bardziej rozchwytywana marka co daje nam wysokie ceny produktów. Dlatego warto znaleźć sobie taki sklep, w którym nie przepłacimy, a na pewno kupimy coś z czego będziemy dumni i nie będziemy wstydzili się tego nosić.
cm4yd
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2017, 11:31

Re: Jak wybrać plecak na uczelnię?

Postautor: cm4yd » 17 paź 2017, 11:34

Polecam sprawdzić plecaki na stronie solidne marki. Atrakcyjne ceny i markowe plecaki, w najlepszej jakości.
KrzychuGóra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 26 paź 2017, 08:03

Re: Jak wybrać plecak na uczelnię?

Postautor: KrzychuGóra » 26 paź 2017, 08:18

Na plecakach nie ma sensu przepłacać, ale też nie widzę go w kupowaniu plecaka, który ma się rozlecieć po 3 miesiącach używania. Dlatego plecaki w dobrej cenie i w dobrym stanie możecie zakupić przez internet, ponieważ to nie jest coś co jak będzie o 2 cm większe to nie będzie pasować do waszego ciała jak buty czy spodnie.
gregorekrk
Level 1
Level 1
Posty: 210
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:15

Re: Jak wybrać plecak na uczelnię?

Postautor: gregorekrk » 23 paź 2018, 10:03

Na twoim miejscu wybrałbym coś prestiżowego :D Fajne rzeczy znajdziesz w sklepie vintage marketplace. Jestem ich stałym klientem i przynajmniej raz w miesiącu odwiedzam vintage warszawa :ok:
nowakaga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 24 paź 2018, 10:51

Re: Jak wybrać plecak na uczelnię?

Postautor: nowakaga » 24 paź 2018, 11:53

Ja za swoich czasów na uczelnie kupiłam dużą torebkę i ona dla mnie w pełni wystarczyła. Ale oczywiście to kwestia wygody w szczególności u dziewczyn. Dla mnie zdecydowanie lepiej było postawić na torebkę.
delire
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2018, 08:56

Re: Jak wybrać plecak na uczelnię?

Postautor: delire » 25 paź 2018, 09:00

Przede wszystkim praktyczność i wygląd. Po co ci wielki plecak jak będziesz nosić jedną książkę, i odwrotnie. ja kupiłem plecak 4F w tym sklepie https://kidsmax.pl/do-domu-i-szkoly/do- ... caki-worki i jestem bardzo zadowolony :)
Sivney0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2018, 08:55

Re: Jak wybrać plecak na uczelnię?

Postautor: Sivney0 » 25 paź 2018, 09:54

Żeby można było dużo spakować... jedzenia jak będziesz miał dużo zajęć xP
dexter27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 27 paź 2018, 19:19

Re: Jak wybrać plecak na uczelnię?

Postautor: dexter27 » 27 paź 2018, 19:25

Na uczelnię? Zwróciłbym uwagę żeby był funkcjonalny i stylowy. Dwie najważniejsze rzeczy. Ja sprawdzałem zawsze czy plecak ma możliwość bezpiecznego zapakowania laptopa, bo to ostatnie konieczność. Na studiach sporo osób notuje w ten sposób. Teraz na topie jest styl vintage. W sklepie internetowym https://bagazowo.pl/ kupiłem siostrze plecak na uczelnię właśnie. Marka coolpack. Siostra była bardzo zadowolona. Chwali sobie i rzeczywiście nosi na uczelnię zamiast torby.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość