Zarysowany samochód

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:53

Re: Zarysowany samochód

Postautor: BrandonFlex » 11 paź 2017, 14:32

Zarysowany samochód dla faceta to jak złamany paznokieć dla kobiety, ale jeżeli kobiety mogą naprawić paznokcie przy pomocy kosmetyczki to panowie nie załamujcie się, my także mamy swoją "kosmetyczkę". Istnieją takie serwisy, w których są oferowane usługi dotyczące zakrywania rys na naszych zarysowanych samochodach. Praca wykonywana profesjonalnie pozwala na takie efekty, że po skończonej renowacji auto wygląda jak z salonu. Drobne uszkodzenia samochodu nie będą nam już straszne :) .
Awatar użytkownika
tymonka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2017, 13:37

Re: Zarysowany samochód

Postautor: tymonka » 13 paź 2017, 20:45

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów tego forum :)

Poszukuję właśnie w chwili obecnej jakiejś napawdę dobrej i sprawdzonej firmy z Katowic, która zajmuje się sprawami blacharsko-lakierniczymi. Czy znacie może coś wartego uwagi w tym zakresie tematycznym? Ja właśnie badzo poważnie się zastanawiam co byłoby warte uwagi...

Popytałem póki co znajomych z Katowic i polecali mi http://lakiernia.pl Zajrzałem z ciekawości na ich stronę Internetową i okazało się, że dobierają kolor lakieru komputerowo, co daje dużo większą skuteczność w tego typu naprawach. Zależy mi na tym, żeby nie było widać różnicy w kolorze lakiery, więc jest to naprawdę bardzo istotna sprawa dla mnie. Czy dalibyście zatem radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić?

Nie ukrywam, że zależy mi trochę na czasie, a chciałbym mieć jeszcze więcej tego typu ofert do wyboru... Choć trzeba przyznać, że tamta firma jest dość ciekawa również ze względu na duże doświadczenie w tej dziedzinie :) Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym obszarze tematycznym :)
GinyGin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2017, 20:03

Re: Zarysowany samochód

Postautor: GinyGin » 15 paź 2017, 18:06

niestety z zarysowanym samochodem to trzeba udać się do mechanika!
yellow
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 29 paź 2017, 21:13

Re: Zarysowany samochód

Postautor: yellow » 20 lis 2017, 11:37

Wszystko zależy od tego jak bardzo jest porysowany. W opcjach naprawy masz lakiernika, studio detailingowe lub usunięcie na własną rękę. O ile w przypadku dwóch pierwszych musisz liczyć się z dużymi kosztami, tak samemu zrobisz to dużo taniej tylko musisz się nieco napracować. Jeśli rysy nie są głębokie, wystarczy ręcznie je spolerować jakąś pastą i po problemie. Na koniec nie zapomnij o zabezpieczeniu lakieru dobrym woskiem np. Premium Liquid Wax Clean Tech https://cleantechco.pl/sklep/pielegnacja-lakieru/premium-liquid-wax/, który nada lakierowi piękny błysk i zabezpieczy przed brudem.
adelajda81
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:08

Re: Zarysowany samochód

Postautor: adelajda81 » 20 lis 2017, 21:12

Super, dzięki wielkie za sprawdzone informacje :) Z całą pewnością mi się przydadzą.
Veka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 11 gru 2017, 15:25

Re: Zarysowany samochód

Postautor: Veka » 13 sie 2018, 12:11

Zajrzyj na https://autonablask.pl/kategoria-produk ... rzadzenia/. Powinieneś znaleźć tu coś dla siebie. Jest mnóstwo sposobów, żeby zlikwidować małe uszkodzenia... Czasami wystarczy tylko coś przeczyścić, wypolerować itp. Powodzenia!
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Zarysowany samochód

Postautor: igam » 21 wrz 2018, 23:17

Bardzo drobne rysy sama koryguję pastą ścierną natomiast gdy lakier jest już mocno zdarty korzystam z zaufanego serwisu blacharsko- lakierniczego http://dacia.dyszkiewicz.pl/blacharsko-lakierniczy.html, są mega solidni i oferują szybki terminy napraw. Nawet po dość poważnej stłuczce auto wyjechało z warsztatu już na trzeci dzień:)
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: Zarysowany samochód

Postautor: remana » 26 wrz 2018, 15:49

Problemy z samochodem to nie tylko przerysowanie lakieru.Największy problem jest z doborem części, wymianą, doradztwem i fachową pomocą. Tym bardziej jeśli ktoś nie jest biegły w tym temacie a nie ma nikogo znajomego. Szukając na internecie tego typu usług w swoim mieście natrafiłem na auto części gorlice. Zapoznałem się z ofertą i uważam , że całkiem nieźle to wygląda.
sadmood
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 wrz 2018, 23:00

Re: Zarysowany samochód

Postautor: sadmood » 26 wrz 2018, 23:02

Poszedłeś sprawdzić osiedlowe kamery? Może uda się znaleźć sprawcę zdarzenia?
motochlopak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 16 paź 2018, 11:38

Re: Zarysowany samochód

Postautor: motochlopak » 28 lis 2018, 13:33

Wywnioskowałem, że to było w Krakowie. Kamery żadnej tam nie było? W Krakowie system monitoringu miejskiego jest w dużej części miasta, a zwłaszcza na osiedlach wiec może jakaś akurat zerkała na Twoje auto? :/
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Zarysowany samochód

Postautor: niebieskiorzel » 28 lis 2018, 15:09

Jeśli masz sprawdzonego lakiernika to najlepiej oddać sprawę w jego ręce :)
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: Zarysowany samochód

Postautor: huteran » 03 gru 2018, 18:05

Najlepiej według mnie jest skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy takiej jak http://www.carscare.pl/ oczywiście są różne domowe sposoby na to, żeby poradzić sobie z rysami, jednak są one znacznie mniej skuteczne ;)
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Zarysowany samochód

Postautor: bella91 » 27 gru 2018, 15:28

Jeśli masz zarysowane auto oddaj je do lakiernika. Szybko upora się z tym problemem. Na http://kris-cars.eu/ znajdziesz bardzo dobra oferte zakładu blacharsko-lakierniczego. Ja musze swoje auto tam zaprowadzić bo mój facet ostatnio wjechał w bramę u rodziców przez co mam do wymiany cały zderzak i sporo otarć do usunięcia.
mototoronto2018
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 25 paź 2018, 19:56

Re: Zarysowany samochód

Postautor: mototoronto2018 » 13 sty 2019, 22:34

a może kup po prostu te części samochodowe, które wymagają wymiany i będzie po problemie? No bo wiesz... trochę zachodu jest, czy byś chciał znaleźć kamery, później pozyskać nagranie. Jeżeli masz czas to spoko, jeśli nie to ja bym po prostu kupił nowe części i wymienił :D
Awatar użytkownika
gustus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2019, 18:28

Re: Zarysowany samochód

Postautor: gustus » 15 sty 2019, 15:44

Według mnie warto zajrzeć tu. Mają dość szeroki i ciekawy asortyment :) Myślę, że będzie to naprawdę dobry wybór :)
Ostatnio zmieniony 17 sty 2019, 18:03 przez gustus, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość