Jakie wybrać meble?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: KowalM2 » 31 lip 2017, 13:35

Mimo dużej ceny preferuję zawsze drewniane meble, posiadają one wiele zalet oraz kilka wad. Mebel typowo drewniany jest mega ciężki ponieważ jest to lite drewno i przy remontach tudzież przeprowadzkach może być strasznie uciążliwy. Nie mniej jednak jest super wytrzymały i potrafi przetrwać nawet kilkadziesiąt bądź set lat .
izabelaa93
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2015, 10:46

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: izabelaa93 » 02 sie 2017, 11:18

Mi najbardziej podobają się meble w stylu skandynawskim, oraz nowoczesnym - te pierwsze są bardzo estetyczne, a drugie z kolei designerskie i stylowe. Jeśli szukacie mebli do salonu, to zerknijcie na te stoliki kawowe - są dość designerskie.
beti12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:46

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: beti12 » 05 paź 2017, 20:31

W celu zaoszczędzenia miejsca można skorzystać ze składanych mebli. Stół składany to oszczędność miejsca. Zobacz sobie na stronie StolySkladane.pl jest tam dużo rodzajów stołów do każdej kuchni.
Awatar użytkownika
osiosi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:06

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: osiosi » 07 paź 2017, 14:17

Ja zawsze szukam informacji na ten temat w Internecie. Tam się wszystko znajdzie :)
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: trylogia » 23 paź 2017, 09:37

To prawda - w sieci jest mnóstwo inspiracji. Także tych dotyczących wyboru mebli. Jest się na czym wzorować. Znajdziecie świetny tekst o marce Pinio i innych producentach mebli dziecięcych na artvocado.pl/producenci-mebli-dzieciecych-w-polsce/. Przeczytajcie! Być może to właśnie to, czego szukacie.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: koontownik » 24 paź 2017, 14:57

Drewniane meble nie są takie złe. Tym bardziej, że żeby je odnowić wystarczy przeważnie zaopatrzyć się w lakier do drewna. Dzień malowania i schnięcia i mebelki jak nowe :D
miku67
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 09 paź 2017, 15:30

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: miku67 » 30 paź 2017, 10:13

Ja ostatnio wymieniałem wyposażenie w salonie. W planach była tylko mała metamorfoza, ale skoczyło się całkiem konkretnym remontem. Po odświeżeniu, długo nie mogłem się zdecydować, jakie meble wybrać, żeby nie zastawić całego pomieszczenia. Ostatecznie postawiłem na minimalizm, czyli przeciwieństwo tego, co miałem do tej pory. Na środku stoi teraz stół okrągły rozkładany, żeby mogła się przy nim zmieścić najbliższa rodzina i znajomi. Model podobny do tego -
https://www.miloni.pl/produkty/stol_okragly_rozkladany/fox.html - chciałem, żeby to było coś nowoczesnego i jednocześnie pełniło swoją funkcję. Na szczęście udało się, do tego dobrałem krzesła, niewielki regał i coś w stylu komody, żebym mógł gdzieś przechowywać drobiazgi. I myślę, że to już koniec urządzania, bo jeśli zacznę tam wstawiać kolejne meble, to pokój straci swój urok i będzie wyglądał jak poprzednik, a w sumie nie o to mi chodziło :)
Pola69
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 07 lis 2017, 14:12

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: Pola69 » 07 lis 2017, 14:20

Niedawno skończyliśmy meblować nasze mieszkanko. Trochę to trwało, ale na reszcie mamy wszystko. Z tego względu, że nasze lokum jest dość małe (48m2, 3 pokoje) to stawialiśmy głównie na funkcjonalność i „lekki” design. Aby nie przytłaczać wnętrza wielką kanapą. I tak trafiliśmy na sklep http://italmeble.pl/. Polecam gorąco wszystkich.
bigheart1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2017, 18:26

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: bigheart1 » 07 lis 2017, 18:28

najlepiej to tanie i solidne :D
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: szyna » 08 lis 2017, 14:01

Moim zdaniem najbardziej solidne są drewniane.
yellow
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 29 paź 2017, 21:13

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: yellow » 12 lis 2017, 16:58

Oczywiście, że drewniane :) Drewno to klasa sama w sobie, nie jakaś tam byle sklejka. Jest doceniane przez każdego a do tego pięknie pachnie. Jeśli szukacie prostych drewnianych mebli, spory wybór znajdziecie na stronie sklepu urok mebli https://www.urokdrewna.pl/. Mają fajne meble i dobre ceny, polecam.
Awatar użytkownika
Yram
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 04 lis 2017, 19:08

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: Yram » 13 lis 2017, 10:27

Przede wszystkim to meble muszą się podobać. Wchodzisz do pokoju i musisz się dobrze w nim czuć. Nie ma uniwersalnej rady.
Darcyk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 02 mar 2017, 18:26

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: Darcyk » 19 lis 2017, 19:42

Drewniane meble często wyglądają na ciężkie. Mi podobają się nowocześnie urządzone wnętrza, ale bez udziwnień. Jasne meble do salonu muszą być nie tylko ładne, ale też funkcjonalne. Te meble są eleganckie i wygodne. Jest pakowna szafa, regał, witryna i szafka tv. Wszystko co potrzeba za niewielką cenę.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: wschodnia5 » 20 lis 2017, 19:12

Proste i nowoczesne meble można kupić w italmeble. Bardzo ładnie się prezentują w wielu salonach. Można fajnie dopasować sobie kolorystycznie cały salon. Lubicie nowoczesne meble? Ten producent ma jedne z lepszych jakościowo mebli. Jestem zadowolona z wyboru.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Jakie wybrać meble?

Postautor: jjusti18 » 22 lis 2017, 13:27

A jak Wam się podobają na przykład meble industrialne? Wpadłam na coś takiego tutaj http://nel-meble.pl/content/21-meble-industrialne i jestem zachwycona nimi. Według mnie są nietypowe i mają w sobie coś ciekawego. Z pewnością nie można o nich napisać, że są nudne- zdecydowanie są unikatowe. Jeżeli, ktoś szuka czegoś oryginalnego, artystycznego to warto zwrócić uwagę właśnie na te meble.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość