Torebki lniane czy warto kupić ?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
jaroslaw-lisowski-60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 02 lut 2018, 11:24

Re: Torebki lniane czy warto kupić ?

Postautor: jaroslaw-lisowski-60 » 19 kwie 2018, 08:19

Tego typu torby, w perspektywie wielokrotnego użytku są niezwykle przydatne, jednak na prezent lub na materiał reklamowy bardziej skłaniałbym się ku opakowaniom papierowym z nadrukiem. Są znacznie tańsze w produkcji co oferuje znacznie większe możliwości personalizacji i co najważniejsze jej późniejszej biodegradacji.
angelika9022
Level 1
Level 1
Posty: 264
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:47

Re: Torebki lniane czy warto kupić ?

Postautor: angelika9022 » 23 lip 2018, 23:28

Jeśli to torebka lniana typu worek, to uważam, że zdecydowanie warto kupić, ponieważ to hit tego roku. Dowiedziałam się o tym czytając artykuł na stronie https://sklep-torebki.pl/blog/blog/2018 ... -ja-nosic/ Fajnie, że w sieci można znaleźć takie informacje, bo dzięki temu wiem, co jest modne i jak dobierać stylizacje, przy czuć się swobodnie, ale nie tracąc przy tym stylu.
KingKondziu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2018, 16:18

Re: Torebki lniane czy warto kupić ?

Postautor: KingKondziu » 24 lip 2018, 08:59

Niestety nie znam się na torebkach :P
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Torebki lniane czy warto kupić ?

Postautor: bella91 » 26 gru 2018, 22:41

Ja jakoś nie jestem przekonana do lnianych torebek. Gniotą się i nie wyglądają za ciekawie. Lepiej zainwestować w porządną skórzaną torebkę z https://adam-baron.pl/dla-niej Ma aż 5 lat gwarancji i jest wykonana z wysokiej jakości skry cielęcej.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Torebki lniane czy warto kupić ?

Postautor: Ela78 » 07 maja 2019, 14:47

Ja osobiście bardzo lubię duże, pakowne torby w które zmieści się dosłownie wszytsko ale ostatnio modne są malutkie kopertówki, listonoszki i szanelki. Jakie torby/ torebki Wy nosicie drogie Panie? Gdzie nabywacie swoje produkty? Bo ostatnio widziałam ładne Torebki Creole - Ceneo.pl . jak wam się podobają ? Zastanawiam się czy są tutaj takie które od razu wam wpadły w oko.
Renatka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2019, 11:37

Re: Torebki lniane czy warto kupić ?

Postautor: Renatka » 16 lip 2019, 11:40

Ja bardzo lubię torby ekologiczne z nadrukiem. Można taką torbę zamówić sobie w internecie. Dostaniemy wówczas ekologiczną torbę, spersonalizowaną z naszym własnym nadrukiem! Świetna sprawa :)
jarilitmanen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 15 mar 2019, 13:03

Re: Torebki lniane czy warto kupić ?

Postautor: jarilitmanen » 18 lip 2019, 14:33

Ja mam też ulubione sklep z torebkami. Nazywa się Torebka Damska. Mają fajne promocje.


Zobacz:
Firma sprzątająca Lubin
Firma sprzątająca Głogów
Firma sprzątająca Kłodzko
Firma sprzątająca Warszawa
Ostatnio zmieniony 04 lut 2021, 19:39 przez jarilitmanen, łącznie zmieniany 1 raz.
AniaGood
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:00

Re: Torebki lniane czy warto kupić ?

Postautor: AniaGood » 18 lip 2019, 15:10

Jak uważacie, czy lepiej wygląda torba lniana, czy torba bawełniana beżowa? Te lniane do mnie jakoś mniej przemawiają, ale nie z kolei bawełniane mają wszyscy, a chciałam coś bardziej oryginalnego. Dajcie znać co myślicie i którą torbę byście wybrały? :)
Mamowo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2019, 15:32

Re: Torebki lniane czy warto kupić ?

Postautor: Mamowo » 18 sie 2019, 15:42

Jakie używacie kosmetyczki do torebki, takie żeby wsadzić tam szminkę, tusz do rzęs czy puder? Podobają mi się kosmetyczki skórzane Ida, podobają Wam się, nie mogę się zdecydować, którą wybrać, no a cena nie jest najniższa, tylko to jest skóra, więc wiadomo musi swoje kosztować. :)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość