Gdzie szukać tłumacza?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: jenny1 » 26 maja 2017, 13:19

Biura tłumaczeń skupiają w swoich szeregach profesjonalnych tłumaczy, którzy wykonują tłumaczenia z różnych dziedzin a efekty są na jak najwyższym poziomie. Proponuję Ci skorzystanie z naprawdę dobrego biura w Jaworznie. Możesz najpierw poprosić o sporządzenie wyceny tłumaczenia, o którym więcej przeczytasz na stronie besttext.pl/wycena_zamowienie,2310 i ustalić z nimi wszelkie warunki. Biuro jest rzetelne i możesz być pewnym, że oddajesz je w dobre ręce. Sama korzystałam z ich usług i wiem, o czym mówię.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: dusia » 21 cze 2017, 08:53

No tak w internecie można znaleźć wiele namiarów na tego typu usługi ale z doświadczenia wiem, że tego typu zlecenia warto powierzać profesjonalistom i specjalistom w tej dziedzinie. Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym biuro tłumaczy w łodzi http://tlumaczenia.lodz.pl/oferta/. Zajmują się zarówno tłumaczeniami pisemnymi jak i ustnymi, posługują się wszystkimi europejskimi językami i kilkoma spoza Europy. Kompleksowa oferta, szybkie działanie. Myślę, że warto skorzystać :)
karawalecka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 22 cze 2017, 11:38

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: karawalecka » 22 cze 2017, 13:29

Ja jestem zwolenniczką skorzystania z oferty online. Niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązań jest to, że są dostępni przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Ja korzystałam z usług tego biura: https://dogadamycie.pl/. Miałam akurat do przetłumaczenia tekst z użyciem ogólnego języka, natomiast świadczą również usługi z zakresu specjalistycznego słownictwa. :)
plaster
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 12 kwie 2017, 11:35

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: plaster » 25 cze 2017, 17:28

Polecam skorzystać z usług internetowego biura tłumaczeń https://translax.eu/ . Posiadają oni bardzo wiele opcji tłumaczeń i pracują bardzo profesjonalnie. Ja osobiście tłumaczę u nich dokumenty na język francuski, duński i portugalski. Nie są byle jakim biurem tłumaczeń, bo współpracują z nimi takie firmy jak PESA, PGNiG, PGE, Santander/BZ WBK ;) Polecam!
Awatar użytkownika
obaras
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 19 lip 2017, 20:14

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: obaras » 19 lip 2017, 20:43

A może popytaj o to znajomych?
Echint
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 29 mar 2017, 11:16

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: Echint » 24 lip 2017, 15:52

Jeśli chcecie przyspieszyć realizację tłumaczenia, możecie zdecydować się chociażby na tłumaczenie dokumentów przez internet. W przypadku mojej firmy rozwiązanie to spisuje się idealnie, ale to oczywiście zależy od tego, z kim współpracujemy. Musicie znaleźć odpowiednią firmę, która podjęłaby się takiego zadania i realizowała je poprawnie - na rynku jest z czego wybierać, wystarczy poszukać.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: KowalM2 » 09 sie 2017, 14:19

Najlepiej szukać tłumaczyprzysięgłych z pomniejszych firm ponieważ nie musicie czekać bardzo długo na wasze dokumenty i nie tłumaczą ich za jakieś ogromne pieniądze.
partycja_82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2017, 14:11

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: partycja_82 » 05 wrz 2017, 13:57

Ja szukałam jakiś czas temu fajnego i taniego biura tłumaczeń. Zależało mi też bardzo na tym, żeby tłumaczenie było zrealizowane szybko. Znalazłam biuro, które zajmuje się tłumaczeniami online i właśnie tam zleciłam swoje tłumaczenia dokumentów https://dogadamycie.pl/tlumaczenia-przysiegle. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i cenowo też bardzo konkurencyjnie (zrobiłam na prawdę duży research w tym temacie). Kontakt bardzo fajny, samo przesłanie plików do wyceny i do tłumaczenia też bardzo intuicyjne i bardzo krótkie czekanie na realizację zlecenia. Ja potrzebuję tłumaczeń przysięgłych dosyć regularnie, więc cieszę się, że już mam znalezione dobre i sprawdzone biuro :)
maqs
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 18 lis 2016, 16:02

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: maqs » 08 wrz 2017, 14:03

Czy ktoś z osób, które korzystały z usług tłumacza orientuje się czy każde biuro pomaga załatwić sprawy np. w urzędzie obcokrajowcom? Obdzwoniłem już kilka w swoim regionie i albo otrzymuję informację, że nie da rady tego załatwić albo usługa kosztuje odpowiednio. Mam jeszcze wprawdzie do sprawdzenia kilka tego typu ofert http://www.angos.com.pl ale powoli tracę nadzieję...
zosiazobrazka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2017, 18:20

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: zosiazobrazka » 06 paź 2017, 18:36

Mój partner życiowy jest obcokrajowcem i do zawarcia związku małżeńskiego wymagana była w USC obecność tłumacza przysięgłego. Zamówiliśmy taką usługę, tłumacz przyjechał z innego miasta i nie było z tym problemu. W tym samy biurze tłumaczeń zleciłam przez internet tłumaczenie dokumentów medycznych i po dwóch dniach dostarczył mi je kurier.
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: agaa » 11 paź 2017, 13:23

daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: daniellozo » 17 paź 2017, 09:14

Jeśli chodzi o tłumacza przysięgłego to polecam zapoznać się z tym artykułem. Są tam wymienione cechy i aspekty dobrego tłumacza, tzn. to na podstawie czego powinniśmy takiego wybierać. Może się przydać, szczególnie jeśli nasza sprawa jest bardzo ważna.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: koontownik » 24 paź 2017, 15:58

Zaczął bym szukać takiej usługi najpierw u siebie w mieście zamieszkania. Jeśli nie ma takiego, to zawsze można skorzystać z usług tłumaczy w internecie. Jakieś rozwiązanie to jest.
BartEj
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2017, 11:04

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: BartEj » 17 lis 2017, 13:47

Jeśli chodzi tłumaczenia uwierzytelnione w języku rosyjskim to polecam Ci https://polyland.pl/jezyki/rosyjski/ szybko, fachowo i niedrogo :)
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: Mateo 77 » 13 gru 2017, 11:50

Akurat na rynku jest sporo firm, które zajmują się przekładami. Ja mogę Was uwrażliwić na to, byście zawsze wybierali firmy sprawdzone. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że tłumaczenie zostanie wykonane na odpowiednim poziomie. Dla mnie dobrym przykładem jest 3WAY, o których możecie poczytać w http://www.123way.pl/tlumaczenia To daje spokój, że na pewno uzyskacie odpowiednią jakość przekładu.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość