Gdzie szukać tłumacza?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Greysowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 96
Rejestracja: 29 kwie 2018, 08:35

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: Greysowa » 14 lut 2019, 12:44

Według mnie najłatwiej w biurach tłumaczeń, ale też specjalistą nie jestem. Takie firmy jak http://www.sct-tlumaczenia.pl pomagają w bardzo wielu przypadkach. Tłumaczenia medyczne, przysięgłe, techniczne, czy też inne specjalistyczne tłumaczenia to nie jest żaden problem dla biur tłumaczeń. Tak samo sprawa się prezentuje jeżeli chodzi o różnego rodzaju języki w jakich checie wasze tłumaczenia
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:31

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: Mermagda0 » 14 mar 2019, 12:17

Mam bardzo podobne zdanie. Jak szukacie pomocy tłumaczy to najlepiej udać się do biur tlumaczeń. Ja sama nie korzystałam z takich uslug, ale znajoma polecała mi już ofertę od http://www.verbo.com.pl Poradzą sobie tam z każdym tłumaczeniem. Żaden język nie powinien sprawić im trudności
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: Arkadiusz1 » 22 kwie 2019, 08:12

Kwestia tego, jaki przekład macie do zrobienia. Moim zdaniem warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które polecane są przez różne firmy. Najlepiej zajrzyjcie do http://www.kontekst.com/pl/start i przekonajcie się, jaki komfort daje gwarancja rzetelnego tłumaczenia. Myślę, że Wam też mogą przydać się takie usługi.
Karla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:37

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: Karla » 27 kwie 2019, 17:41

Ja tak, jak tutaj kilka osób radziło, po prostu przejrzałam internet i znalazłam to, co mnie interesuje czyli tłumaczenia literackie w bardzo przystępnej cenie i nie zawiodłam się. Praca została wykonana sprawnie i bez zarzutu. Dobrze mieć takie sprawdzone biuro tłumaczeń, to nie trzeba za każdym razem szukać.
majjax99@o2.pl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 22 lip 2019, 10:00

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: majjax99@o2.pl » 09 sie 2019, 07:51

najlepiej korzystajcie ze sprawdzonych i cieszących się dobrą opinią biur tłumaczeń. Moja znajoma miała bardzo ważnych dokument, który chciałą przetłumaczyć w sposób formalny na angielski i skorzystała z platformy turbotlumaczenia.pl Zrobili to szybko sprawnie i przede wszystkim tanio. Super miejsce!
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: kumpel » 15 cze 2020, 16:14

Dokładnie ja też jestem zdania, że jak trzeba coś przetłumaczyć to tylko w biurze tłumaczeń. Ja sam postanowiłem się jakiś czas temu zabrać za tłumaczenie swojego dokutemu. Poszukałem sobie materiałów pomocniczych i takie, które mi się przydały znalazłem na tej stronie https://zapytajtlumacza.pl/ . Szybko jednak uświadomiłem sobie, że wbrew pozorom to nie jest proste zadanie. Ostatecznie wolałem nie ryzykować i oddać to zadanie do biura tłumaczeń. Tam profesjonaliści rzetelnie przełożą tekst a ja będę mieć pewność, że nie będzie on wymagał nanoszenia żadnych poprawek.
Mośka123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 26 lis 2020, 16:52

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: Mośka123 » 11 sty 2021, 10:55

Jeśli tylko ktoś z was poszukuje sprawdzonego biura tłumaczeń to ja polecam tłumacz online bardzo wygodna sprawdzona i fajna opcja z której ja korzystałam. Oni przetłumaczą wszystko z języka angielskiego lub na język angielski. Odpowiadają bardzo szybko na zgłoszenia. Zerknijcie i zapoznajcie się z ofertą.
jarret69
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2021, 16:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: jarret69 » 11 sty 2021, 16:14

Zastanawiam się nad odbyciem kursów z dobyciem certyfikatu z języka angielskiego. Wydaje mi się, że jest to dobry zarobek.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość