Gdzie szukać tłumacza?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
KeptoON
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2017, 18:04

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: KeptoON » 19 gru 2017, 21:14

Jeżeli szukasz dobrych tłumaczeń to tylko z poleceń. Ja bardzo polecam biuro tłumaczeń pisemnych. Korzystałem z ich pomocy nieraz i zawsze uzyskiwałem profesjonalne tłumaczenia! :)
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: trylogia » 16 sty 2018, 11:58

Wiele zależy od tego, do czego nam jest potrzebny tłumacz. Przykładowo korekta pracy licencjackiej możliwa jest na besttext.pl. Sprawdzają, czy na pewno wszystkie słówka, zwroty itp. są prawidłowo użyte, czy nie da się tego napisać nieco inaczej, a przede wszystkim bardziej poprawnie. Warto z tego skorzystać.
Witkarrek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 23 gru 2017, 18:54

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: Witkarrek » 16 lut 2018, 07:39

Najłatwiej udac się tam gdzie w sumie w dzisiejszych czasach idzie się z wszystkimi problemami - do internetu :D Ja tak znalazłem świetne biuro tłumaczeń z Warszawy http://www.verbo.com.pl Działają oni jednak na terenie całej Polski więc każdy z was może skorzystać z ich usług. Jeżeli macie bardzo ważne dokumenty, prace itp. to warto zapłacić za takie usługi i mieć pewność idealnego tłumaczenia
aniaola37
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 10 gru 2016, 14:53

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: aniaola37 » 13 mar 2018, 11:58

Ja też w sumie znalazłam tłumacza w sieci. Nawet nie konkretnego tłumacza tylko biuro tłumaczeń https://euro-tlumaczenia.pl Warto chyba w pierwszej kolejnosci do takich miejsc się udać/napisać, ponieważ mają one bardzo dużą ofertę jeżeli chodzi o różnorodność języków i tekstów. Będziecie przynajmniej pewni, że podejmą się każdego zlecenia :) Zajrzyjcie na ich stronkę i doczytajcie w czym się specjalizują
baza6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2018, 13:47

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: baza6 » 13 mar 2018, 13:58

W internecie jest pełno turbotłumaczy itp w sumie zaczynam się zastanawiać czy opłaca się ludziom otwierać takie stacjonarne biura tłumaczeń skoro cała branża przenosi się do sieci.
jackwelss39
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 14 mar 2017, 18:11

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: jackwelss39 » 17 mar 2018, 11:02

Jasne, że tak. Szczególnie łatwo trafić na biura tłumaczeń i ja właśnie do takiego bym się udał z każdym praktycznie tłumaczeniem. Te zatrudniają wielu tłumaczy i specjalistów z różnych dziedzin, dlatego też w takich biurach jak http://www.sct-tlumaczenia.pl możecie liczyć na bardzo fachowe podejście do sprawy i co najwazniejsze tłumaczenie każdego tekstu, nawet najbardziej skomplikowanego prawnego, medycznego, technicznego itp.
Winnin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 28 gru 2017, 21:52

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: Winnin » 20 mar 2018, 18:20

Siemka!
Mowisz, ze potrzebny Ci jest dosc tani i sprawdzony tlumacz, ktory wykona tłumaczenia rosyjski Kraków ? Kolo ronda Mogilskiego, na ulicy Mogilskiej, ma swoje biuro Pani Wanda Konior - tlumacz przysiegly zarowno jezyka rosyjskiego jak i ukrainskiego. Mozesz wyslac do niej text do wyceny - wycenia dosc szybko - wtedy zdecydujesz sie, czy ma tlumaczyc czy nie.
koziel.wojciech.86
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 14 mar 2018, 08:10

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: koziel.wojciech.86 » 12 kwie 2018, 14:21

Również mam problem ze znalezieniem dobrego tłumacza do tłumaczenia konsekutywne. Może ktoś z was ma do polecenia kogoś, z kim współpracował i jest zadowolony? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
czeskitlumacz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2018, 06:19

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: czeskitlumacz » 28 kwie 2018, 06:21

Jesli chodzi o tłumaczenia na język czeski to polecam samego siebie :) http://www.czeski-tlumaczenia.pl . Jestem tłumaczem języka czeskiego z Czech, więc doskonale znam sie na czeskim.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: ewelina8393 » 05 maja 2018, 23:46

Czasami ciężko znaleźć dobrego tłumacza, jeśli chodzi o mało spotykane języki lub języki, których używa się rzadziej. Ja polecam sprawdzić sobie stronę 123tlumacz.pl/rumunski/na której przykładowo znajdziemy język rumuński. Można skontaktować się w sprawie oferty. Stronę znalazłam przypadkiem, bo chyba sama będę z niej korzystała.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: Kamilka75 » 11 cze 2018, 18:15

Moim zdaniem można znaleźć równie dobre biuro tłumaczeń języka niemieckiego w sieci, jak i w miejscu zamieszkania, przy czym w Internecie jest więcej tego typu usługodawców. Można przebierać do skutku, zarówno w języku niemieckim, jak i innych, takich jak włoski czy angielski. Najlepiej jest sprawdzić certyfikaty i niezależne opinie tak, by mieć pewność, że wybiera się profesjonalistów w swoim fachu.
Joannica
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 08 cze 2018, 11:49

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: Joannica » 13 cze 2018, 15:05

Według mnie najlepiej skorzystać z oprogramowania XTRf do tłumaczeń na komputerze https://www.xtrf.eu/ Coś jak MemQ i inne :)
karoleks
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2018, 09:25

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: karoleks » 28 sie 2018, 09:36

Najlepiej w Internecie ;) A jak nie to sprawdzić książki do nauki angielskiego i zacząć się uczyć :)
gregorekrk
Level 1
Level 1
Posty: 210
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:15

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: gregorekrk » 23 paź 2018, 12:51

Jeśli chodzi o tłumaczenia na język niemiecki to bardzo polecam tłumaczenia wrocław. Studiowałem filologię niemiecką i często miał zbyt dużo pracy na studia, więc korzystałem z ich oferty :ok: Bardzo szybko wyceniali moje materiały i na dodatek w niskich cenach :super:
toddler00
Level 1
Level 1
Posty: 209
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:32

Re: Gdzie szukać tłumacza?

Postautor: toddler00 » 14 gru 2018, 13:28

Jestem z Warszawy, ale najlepsze biuro tłumaczeń znalazłem w Poznaniu - agencja tłumaczeń poznań. Oferują tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe i specjalistyczne. Bardzo szybka realizacja oraz rozsądna cena, polecam :)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość