Myjnia TIR

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Myjnia TIR

Postautor: miracle » 12 cze 2016, 20:46

Nie wiedziałam, że są takie specjalne myjnie dla tirów. Pewnie są olbrzymie.
Awatar użytkownika
konrado3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2016, 19:20

Re: Myjnia TIR

Postautor: konrado3 » 23 cze 2016, 23:47

Nie wiedziałaś?! Jestem w szoku.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Myjnia TIR

Postautor: monikabert90 » 24 wrz 2017, 17:33

W sumie to nie spotkałam się nigdy z taką myjnią. Ale jeśli już jesteśmy przy samochodach ciężarowych - jak rozwiązujecie kwestię ubezpieczenia ciężarówki? Korzystacie co roku z tej samej firmy ubezpieczeniowej czy zmieniacie? Jeśli tak, to analizujecie oferty na własną rękę czy korzystacie z porad doradców?
wojciechkatalog
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 09 sty 2019, 15:30
Kontaktowanie:

Re: Myjnia TIR

Postautor: wojciechkatalog » 09 sty 2019, 15:39

A czy na taką myjnie kwalifikują się tylko klasyczne tiry z naczepą zakrytą paką? Czy cysterny też tam czyszczą? Mam kilka pojazdów, które mógłbym tam skierować, ale z tego co wiem, jest z nimi trochę problem. Raz, że mają bardziej skomplikowany kształt, dwa, że wiele osób obawia się tego, co może być w środku. Jakie macie doświadczenia w tym względzie?
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Myjnia TIR

Postautor: Vectra34 » 12 cze 2019, 17:14

Na placach budowy toposiadają własne myjnie podwozi, z myciem kół włącznie. Słyszałam, że takie urządzenia nazywają się Moby Dick i można je kupić u producenta Firmy Frutiger Company AG. Firma jest szwajcarska, ale posiada przedstawiciela w Polsce http://www.frutiger.pl/ z którym się mozna skontaktować, jeśli chciałoby sie zamówić u nich urządzenia. Posiadają też urządzenia do eliminacji pyłów, ktore nadają sie wszędzie tam, gdzie zapylenie jest problemem. Jako, że kupuje sie u producenta, ceny są wyjątkowo niskie.
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Myjnia TIR

Postautor: Lilka2 » 15 cze 2019, 22:03

Jeśli chodzi o takie mycie cystern to warto zainteresować się ta ofertą https://www.asc-pro.pl/sklep/myjnie-sam ... e-cystern/ Co jak co ale marka Karcher jest bardzo porządna. W ich ofercie można znaleźć wszystko co potrzeba do wyposażenia takiej myjni samochodowej czy do cystern. Warto zajrzeć, mój znajomy zastanawia się własnie nad zalozeniem myjni i juz kontaktowal się z tym sklepem.
strazaczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 13:15

Re: Myjnia TIR

Postautor: strazaczka » 19 cze 2019, 13:18

Ogólnie to chyba nie ma takich myjni samoobsługowych dla tirów? Nie spotkałam się nigdy... :mur: Macie coś do polecenia w Małopolsce?
Melaska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:32

Re: Myjnia TIR

Postautor: Melaska » 26 lip 2019, 07:59

Takie samochody na pewno nie jest łatwo umyć. Trzeba tu korzystać ze specjalistycznym myjni. Ja to z kolei swoje auto myje u siebie na placu. Mam do tego specjalne szampony, gąbki i inne akcesoria do pielęgnacji auta. Sprawdźcie sobie tu co proponuje sklep https://bigblock.pl Na pewno ich propozycje wam się także przydadzą.
wojciechkatalog
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 09 sty 2019, 15:30
Kontaktowanie:

Re: Myjnia TIR

Postautor: wojciechkatalog » 24 wrz 2019, 10:09

Firma Stando, która zajmuje się przewozem chemii spożywczej w stanie płynnym, oferuje też usługi związane z myciem i czyszczeniem cystern. Posiadając tak rozbudowaną flotę pojazdów, a także potężne zaplecze do ich obsługi, nic dziwnego, że chętnie korzystają z niego także w przypadku pojazdów z zewnątrz.
tonyM
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2019, 13:40

Re: Myjnia TIR

Postautor: tonyM » 28 paź 2019, 16:45

Specjalistyczne myjnie dla samochodów wielkogabarytowych stawia też firma mtAutomatic. Mają wiele punktów w całej Polsce. Mapkę z lokalizacjami możesz podejrzeć na ich stronie http://mtautomatic.pl.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość