Przeprowadzka mieszkania

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Mariano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2016, 18:27

Przeprowadzka mieszkania

Postautor: Mariano » 31 mar 2016, 22:05

Witam. Poszukuję sprawdzonej firmy od przeprowadzek mieszkań w Warszawie. Czy jesteście w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Czy np. te przeprowadzki mieszkań warszawa sa warte uwagi?
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: pawelek34 » 20 kwie 2016, 13:03

Myślę, że podczas przeprowadzki zdecydowanie nagromadzi się trochę niepotrzebnych rzeczy, które zechcesz wyrzucić. Warto zatem wykupić jednorazowy wywóz śmieci i pozbyć się wszystkiego, co nam zalega.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: jenny1 » 03 paź 2016, 12:32

Przeprowadzka to wbrew pozorom skomplikowany proces. Najważniejsze jest wybranie profesjonalnej firmy transportowej, które bezpiecznie przewiezie powierzone meble. Na co zwracać uwagę w tym zakresie, można przeczytać tutaj http://www.alces.pl/jak-bezpiecznie-przewozic-meble-firma-transportowa-do-przewozu-mebli/ co będzie dużym ułatwieniem w poszukiwaniu odpowiedniej firmy.
Szulska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 03 sie 2016, 18:15

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: Szulska » 03 lis 2016, 18:29

Pomyśl nad tym, czy nie byłoby lepiej postawić na przewozy kurierskie. Nie wiem, co masz do przewiezienia, ale u mnie okazało się, że kilka paczek wysłanych kurierem dużo bardziej się opłaca i paczki idą błyskawicznie.
Magdula88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 29 kwie 2017, 01:51

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: Magdula88 » 26 cze 2017, 13:04

A dla mieszkańców Poznania i okolic podrzucam link do świetnej firmy transportowej http://www.przeprowadzkipoznan.pl/firma ... olice.html . Jeżeli szukalibyście właśnie kogoś do transportu mebli, pianin, fortepianów a nawet maszyn to polecam ich. Bardzo solidnie i z uśmiecham na twarzy wykonują swoją pracę. Wynajmując ich możecie być spokojni o swój dobytek.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: miracle » 30 cze 2017, 08:39

Ja nawet nie chcę myśleć jak moja przeprowadzka będzie wyglądała. Na razie skupiam się na wyborze odpowiedniego mieszkania. Zależy mi na dobrej lokalizacji, dlatego czytam taki poradnik http://poradnikowy.net/gdzie-kupic-nowe ... wroclawia/ . Mam nadzieję, że uda mi się wybrać mieszkanie w dobrej dzielnicy.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: Arkadiusz1 » 02 lip 2017, 11:13

Jeśli nie wiesz, komu polecić przeprowadzkę, to po prostu daj ogłoszenie na giełdzie transportowej https://gielda.furgonetka.pl/ Tam na pewno szybko dostaniesz kilka ofert na przewóz Twoich mebli i innych rzeczy. Ja sam preferuję korzystanie właśnie z tego typu rozwiązań, bo są one o wiele bardziej korzystne cenowo.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: monikabert90 » 12 lip 2017, 10:00

Jeśli zależy Ci na sprawnej przeprowadzce, a jednocześnie nie chcesz wydać majątku, to polecam tanie przeprowadzki Warszawa. Firma ma aż 11 lat doświadczenia, więc można im zaufać ;) Działają praktycznie w całym woj. Mazowieckim.
Awatar użytkownika
patryk77aa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2017, 16:41

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: patryk77aa » 13 lip 2017, 16:55

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Z całą pewnością mi się przydadzą ;)
Marko33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: 20 gru 2015, 14:59

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: Marko33 » 20 lip 2017, 19:30

Zgadzam się. Wcale nie trzeba płacić wysokich kwot za transport mebli. Wystarczy tylko podejść do tematu ekonomicznie. Furgonetka Giełda jest właśnie świetnym przykładem ciekawego rozwiązania, gdzie można wystawiać swoje ogłoszenia transportowe, a osoby jadące akurat w tamtym kierunku i mające miejsce, mogą przewieźć Wasze ładunki.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: szyna » 25 wrz 2017, 09:40

Przeprowadzka mieszkania wymaga dobrej firmy transportowej, możecie sobie poczytać: https://podpowiadamy.pl/logistyka-mebli ... ym-polega/ , transport mebli to jedna z najbardziej wymagających dziedzin usług spedycyjnych.
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:53

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: BrandonFlex » 10 paź 2017, 12:58

Około rok temu mój najlepszy przyjaciel przeprowadzał się do Anglii, niestety nie miał własnego samochodu, a musiał jakoś przewieźć swoje rzeczy, tak więc poleciłem mu aby wynajął firmę, która zajmuje się transportem paczek do Anglii. Wkrótce tak właśnie zrobił, a sam wybrał się samolotem do Anglii wygodnie odbył szybką podróż i przetransportował wszystkie rzeczy ze starego mieszkania do nowego w Bath.
archiwald
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:02

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: archiwald » 17 paź 2017, 14:48

Możecie również skorzystać z usług bagażowych. Usługi takie pomagają z pewnością z przeprowadzką tym bardziej jak potrzebny jest transport naszych rzeczy do drugiego mieszkania/domu.
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: kreatywny » 20 paź 2017, 15:17

A czy wszystko przewozicie, czy też może coś zostaje? W ten sposób będzie łatwiej. My jak się przeprowadzaliśmy to bez części mebli. W nowym mieszkaniu mieliśmy już tanie meblościanki, bo przy naszych dzieciakach nie opłaca się nic droższego kupować. W ten sposób też zaoszczędziliśmy chociaż częściowo na przewozie mebli.
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 20 paź 2017, 13:28

Re: Przeprowadzka mieszkania

Postautor: BartoNaPanda » 23 paź 2017, 13:24

Szybkie i tanie przeprowadzki, tylko i wyłącznie są przeprowadzane przez najlepsze firmy przewozowe w kraju, wszystkie inne ociągają się przy swojej pracy, więc dla nas przeprowadzki są udręką. Dlatego warto zainwestować niewielkie pieniądze w taką firmę, która bezproblemowo przetransportuje nasze rzeczy z jednego do drugiego miejsca.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość