Ginekologia estetyczna

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Marlenka33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 21 paź 2013, 06:55
Lokalizacja: Rzeszów

Ginekologia estetyczna

Postautor: Marlenka33 » 16 mar 2016, 19:30

Czy któraś z Was korzystałaś z ginekologii estetycznej? A może z tego zabiegu http://wposzukiwaniupiekna.com.pl/zabie ... mne-piekno ? Czy po nim psychicznie czułyście się lepiej?
Awatar użytkownika
bandrzej85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 07 sty 2016, 12:30

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: bandrzej85 » 21 mar 2016, 15:35

Ja się za bardzo nie zna i nie wiem czy o to chodzi bo jestem facetem :) ale labioplastyka jest w tym samym zakładzie, gdzie moja żona usuwała sobie znamię :) więc może się przyda namiar ;)
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: Kubalek3 » 14 lis 2016, 10:41

Żona korzystała z usług gabinetu Moja Estetyka w Rzeszowie na ulicy Litewskiej http://www.mojaestetyka.pl . Zabieg na który zdecydowała się, to rewitalizacja okolic intymnych. Żonka zadowolona ja też , wszystko wykonane na najwyższym poziomie, a co najważniejsze z zachowaniem intymności kobiety. Polecamy to miejsce wszystkim parą , które chcą coś poprawić w swoim życiu intymnym.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: miracle » 15 lis 2016, 14:43

Nie widzę w tym nic złego jak ktoś decyduje się na zabieg.
pralka
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:25
Lokalizacja: Płock

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: pralka » 16 lis 2016, 12:12

Nie, ale jeżeli ktoś ma taką potrzebę to dlaczego nie ;)
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: AinEingarp » 04 gru 2017, 08:47

Wiele kobiet ginekologii estetycznej zabiegi wykonuje w klinikagalena.pl/ginekologia-estetyczna, gdzie pracują chirurdzy z wieloletnim doświadczeniem. A np. labioplastykę przeprowadza się nie tylko ze względów wizualnych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Dlatego moim zdaniem warto się na to decydować.
kasia_
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 05 gru 2017, 15:20

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: kasia_ » 05 gru 2017, 15:22

Super, dzięki wielkie ;) Z całą pewnością mi się to przyda :)
super_Lucjan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 12 gru 2016, 11:31

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: super_Lucjan » 11 gru 2017, 13:32

To bardzo dobry pomysł, jeśli kobieta czuje się niepewna swojej atrakcyjności po ciąży powinna zdecydować się na taki zabieg. Moja żona miała kompleksy spowodowane tym, że po dwóch porodach przestała się sobie podobać jako kobieta, nastąpiły też pewne komplikacje dlatego nie chciała pozwolić na nasze zbliżenia. Jak zapytała mnie co myślę o pomyśle skorzystania z takiego zabiegu sam ją namawiałem do tego. Wiedziałem, że jej to pomoże i będzie się czuła lepiej. Po przeczytaniu tego artykułu:

http://www.kobiety.pl/uroda/thermiva-zd ... -kobiecych

zdecydowała się na zabieg i jest bardzo zadowolona, ja też nie narzekam bo w końcu moja żona odzyskała dobre samopoczucie i pewność siebie.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: ewelina8393 » 21 mar 2018, 02:38

Czy są tutaj osoby, które miały wykonywany zabieg laserowego odmładzania pochwy? Bo nie ukrywam, że dość mocno zastanawiam się nad tym zabiegiem. Chciałabym go wykonać, ale nie wiem, jak wyglądają efekty. Bardzo spodobała mi się oferta w Centrum Medyczne Multiclinic, bo maja doświadczonych lekarzy ginekologów i dobre opinie.
minella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:52

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: minella » 21 kwie 2018, 21:52

Osobiscie nie mialam bo jestem po cesarkach ale moja siostra robila plastyke pochwy i krocza u dr Cendrowskiego z kliniki Melitus z Wawy i z efektow jest bardzo zadowolona
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: kiffi » 18 maja 2018, 22:26

Zobacz sobie na oferte kliniki http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/gine ... estetyczna - to naprawde swietne miejsce i maja najlepsza dostepna technologie :)
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: pawi » 07 sty 2019, 13:38

Największy wybór usług posiada klinika urody https://klinikiurody.com.pl/ znajdziesz tam miedzy innymi własnie ginekologię plastyczną, którą zajmują się od wielu lat.
Beatka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:07

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: Beatka12 » 23 sty 2019, 16:38

Nie dawno wykonałam sobie zabieg pomniejszenia warg sromowych. Urodziłam trójkę dzieci i bardzo moje wargi sromowe się powiększyły, czułam się z tym źle zwłaszcza podczas stosunku. Zabieg robiłam u dr Tomasza Mierzwińskiego z Kliniki Bona Dea w Krakowie. Po zabiegu teraz moje zycie seksualne jest bardzo dobre i juz nie musze się niczego wstydzić.
annarycz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2019, 22:06

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: annarycz » 01 lut 2019, 22:12

Nie wiem jak mogą się wydłużyć wargi sromowe po porodach, ale wiem za to jak może się poszerzyć pochwa. Ja miałam z tym bardzo duży, wręcz kolosalny problem. Zrobiłam zabieg waginoplastyki, niestety laseroterapia dla mnie to było za mało. Zabieg wykonał dr Tomasz Basta z krakowskiej Intima Clinic. jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę. Gdyby nie on, nie wiem czy bym się zdecydowała. To poważna operacja, a on bardzo długo ze mną o tym rozmawiał, przygotowywał i teraz nie wiem jak by wyglądało moje życie intymny.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Ginekologia estetyczna

Postautor: Roxi » 06 lut 2019, 10:24

Uważam, że wszystko jest dla ludzi. Także ginekologia estetyczna, dzięki której kobieta może czuć się dobrze ze sobą niezależnie od wieku. W Consensus Med w Krakowie wykonują zabiegi estetyki narządów kobiecych metodą ThermiVa. Więcej na ten temat poczytacie sobie tutaj: https://www.consensusmed.pl/.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość