Zakupy przez internet - tak czy nie?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Lilianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: Lilianka » 19 lut 2017, 00:50

Nie mam problemów z kupowaniem przez internet, bo to jest wielka wygoda i oszczędność pieniędzy. Kiedyś obawiałam się, czy taki towar będzie miał gwarancję i jak kupować, jeśli nie modę zadać pytania sprzedawcy. Ale patrząc na przykład na parametry laptopa, który mnie interesuje - https://www.morele.net/wiadomosc/dell-v ... arto/4067/ wiem w sumie wszystko, co powinnam, czyli jakie ma parametry techniczne.
hamsak8
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2017, 12:52

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: hamsak8 » 19 lut 2017, 12:53

zdecydowanie sa wygodniejsze
morgo
Level 1
Level 1
Posty: 331
Rejestracja: 19 sie 2016, 10:16

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: morgo » 22 lut 2017, 10:21

Ja jestem jak najbardziej na tak! Takie zakupy ułatwiają życie, a często w sieci jest też po prostu taniej. Ja oprócz ciuchów czy kosmetyków kupuję online chemię gospodarczą do domu i różne inne drobiazgi, które akurat potrzebuje. Ostatnio kupowałam odblaski na rowery dla całej rodziny na http://platformaodblaskowa.pl/
Awatar użytkownika
Entencet
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2017, 13:12

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: Entencet » 24 lut 2017, 15:19

Według mnie wszystko zależy od tego co się kupuje...
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: miracle » 07 mar 2017, 11:27

Jasne, że tak! Takie zakupy to spora oszczędność czasu i pieniędzy. Jeśli szukacie prezentów dla maluchów to zerknijcie na polecane sklepy z zabawkami z artykułu frappe.pl/sklep-z-zabawkami-ktory-warto-polecic-top5/ . Dzięki takiemu rankingowi będziecie wiedzieli, w których sklepach warto robić tego typu zakupy.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: pawelek34 » 07 mar 2017, 12:11

Ja zawsze robię zakupy przez internet, ostatnio nawet te żywieniowe. Przydatne, zwłaszcza zimą kiedy nie chce sie wychodzić z domu.
Szulska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 03 sie 2016, 18:15

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: Szulska » 09 mar 2017, 07:58

Tak, bo niby dlaczego nie? Jakie są minusy zakupów przez internet? Oby tylko sklep wiedział jak zamówić kuriera na poziomie, a wszyscy będą zadowoleni. Nienawidzę zagubionych paczek...
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: monikabert90 » 10 mar 2017, 21:59

Zakupy przez internet są dużo wygodniejsze i szybsze niż zakupy w sklepach stacjonarnych ;) Ja kupuję tak wszystko - od spożywki, poprzez kosmetyki, aż po ubrania. Ostatnio znalazłam bardzo fajne bluzki z nadrukami w sklepie E-nado ( http://e-nado.pl/bluzki-damskie-z-nadrukiem-napisami ). Nie widziałam takich w sklepach stacjonarnych. I tutaj wyłania się kolejny plus zakupów on-line - oryginalność i różnorodność asortymentu ;)
cathy586
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 12 gru 2016, 18:06

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: cathy586 » 12 mar 2017, 20:05

Na ten moment większość rzeczy kupuję właśnie przez internet. Jest przede wszystkim taniej no i wybór większy. Np. bardzo korzystnie jest kupować książki w księgarni internetowej bo w stacjonarnych zwykle nie ma aż tak dużego wyboru, szczególnie w mniejszych miastach. No i można sobie na spokojnie od razu poczytać recenzje książki w internecie przed zakupem.
nilka26
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2017, 18:34

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: nilka26 » 21 mar 2017, 18:37

Ja przez Internet kupuję już wszystkie ubrania, ponieważ w sklepach stacjonarnych mają mały wybór ubrań w rozmiarze XXL. Dlatego odwiedzam sklep internetowy z odzieżą dla puszystych , bo noszę rozmiar 44, a czasami nawet i 46 jest dobre. Tutaj można wybierać w wielu ubraniach na różne okazje i w wielu kolorach oraz modnych fasonach. :)
marta-wawa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 23 gru 2016, 22:02

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: marta-wawa » 23 mar 2017, 21:46

Zakupy przez internet to bardzo fajna sprawa. Przede wszystkim jest w nich znacznie większy wybór chociażby elektroniki. Obecnie właśnie poszukuję dobrego aparatu na wakacje i rozważam jakąś dobrą lustrzankę cyfrową: http://digital24.pl/lustrzanki-cyfrowe/ Modeli jest tak dużo, że aż ciężko wybrać jeden. Ale do wakacji mam jeszcze trochę czasu więc mam nadzieję, że uda mi się do tej pory wybrać coś odpowiedniego :)
Awatar użytkownika
margotka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2017, 15:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: margotka » 29 mar 2017, 11:24

Myślę, że przy dzisiejszym sposobie życia bardzo mało ludzi ma czas na bieganie po centrach handlowych i sklepach, poza weekendami. Mnie to bardzo pasuje, bo przez 5 dni w tygodniu wychodzę o świcie z domu i wracam późnym wieczorem więc nie zawsze mam czas i możliwości, by chociaż uzupełnić zapasy kosmetyków. Nie mówiąc już o artykułach spożywczych.
Ale nigdy nie kupuję ze sprawdzonego źródła, zawsze sprawdzam potrzebne informacje i nie ryzykuję niepotrzebnie, nie miałabym nerwów, gdyby coś się stało z przesyłkami.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: Ela78 » 28 kwie 2017, 15:31

Ja jestem na tak. Zakupy przez internet to najwygodniejsza forma nie muszę chodzić po sklepach,stać w kolejkach itd. Ale najczęściej kupuję odzież dla siebie :) mam nawet swój ulubiony sklep Cocho i tam zaopatruję się w spodnie.legginsy https://cocho.pl/sklep/k/8/spodnie-legginsy oraz elegancką odzież do pracy.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: kitka66 » 29 kwie 2017, 10:30

Ja zdecydowanie preferuję zakupy w sieci, nie mam czasu chodzić po galeriach handlowych. Zawsze jednak wybieram miejsca gdzie moje zamówienie może odebrać wysłany przeze mnie kurier. Polecam Pogotowie Paczkowe https://www.pogotowiepaczkowe.pl/. Ostatnio mój brat zamawiał w ten sposób rower, wszystko sprawnie i w przystępnych cenach.
JJRC
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 25 sty 2017, 11:50

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: JJRC » 02 maja 2017, 07:50

Na forum jest już podobny wątek odnośnie zakupów w sklepach internetowych, ale wypowiem się również tutaj, wszystkim niezdecydowanym- polecam, ponieważ dzięki zakupom internetowym możemy sporo zaoszczędzić, a dodatkowo mamy szeroki asortyment. Naprawdę nie ma się tutaj czego obawiać.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość