czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: danielozzo » 08 wrz 2017, 13:22

Po przeczytaniu tego artykułu wyposażyłem się w wymarzoną koszulkę. Dobrany rozmiar, własny nadruk. Dobrze się prezentuje! :D
Agronauta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 12 wrz 2017, 08:54

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: Agronauta » 19 wrz 2017, 12:33

No jak najbardziej, że można kupić taką koszulkę co więcej jest to wspaniały pomysł na prezent. Raz sprezentowałem taką fajną koszulkę swojej ukochanej z własnym projektem, ponieważ jestem grafikiem. Była mega ucieszona :). Wiele koszulek z własnym nadrukiem można dostać na allegro, jednak nie polecam tego typu transakcji, lepiej wybrać dedykowaną firmę do tego typu usług.
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 20 paź 2017, 13:28

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: BartoNaPanda » 20 paź 2017, 13:40

Sposób na unikalne koszulki nie jest taki trudny. Wystarczy poszukać odpowiedniej firmy, która zajmuje się naklejaniem projektów na koszulki lub jeszcze lepsza opcja firma, która robi nadruk podobny do wszycia, jest to trwalsza i pewniejsza metoda. Koszt wytworzenia takiej koszulki to coś poniżej 70 zł, więc nie jest to problem.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: ewelina8393 » 17 lut 2018, 11:57

Koszulkę z własnym nadrukiem możesz nawet sobie wydrukować i jeśli się na to zdecydujesz to mogę polecić drukarnię online A3extra. To dobra opcja dla każdego! Można spróbować i przede wszystkim zerknijcie sobie na ich ofertę. Jest jak najbardziej korzystna.
Awatar użytkownika
Metropolinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2018, 19:29
Lokalizacja: Wólka Kosowska

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: Metropolinka » 05 lis 2018, 19:35

Jeśli szukasz koszulek z własnym nadrukiem to znajdziesz tego pełno w internecie, po prostu dobrze poszukaj.
Maniuszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2018, 16:30

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: Maniuszka » 15 lis 2018, 20:00

Naprawde fajne koszulki z nadrukiem i to smiesznym i oryginalnym, mozna znalezc w sklepie Koszulkowo. Maja takze super koszulki z napisami dla par - dwie koszulki - damska+meska - razem tworzace calosc. Na dodatek koszulki dla par przez nich sprzedawane - sa wykonane z wysokiej jakosci bawelny, wiec posluza naprawde dluuugo. Sprawdzcie sami.
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: huteran » 18 sty 2019, 21:51

Ja mogę polecić https://zaprojektuj-koszulke.pl - mają bardzo fajny edytor koszulek. Koszulki są świetnie wykonane, jest to według mnie najlepsze miejsce, w którym możesz zamówić koszulkę z nadrukiem ;)
Wilk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2019, 12:51

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: Wilk » 21 sty 2019, 12:55

Zależy mi na tym, by nadruki były wykonane nietoksycznymi farbami - mają być dla moich synów 2 i 7 lat, więc muszą być w pełni bezpiecznie. Ten sklep oferuje właśnie biodegradowalne, nietoksyczne tusze do nadruków - koszulki z nadrukiem sklep https://www.koszulkomat.eu/. Drukował ktoś tam coś? Możecie polecić?
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: polina7 » 14 wrz 2020, 22:51

Na pewno tej stronie znajdziecie wiele różnych ciekawych propozycji, jeśli chodzi o koszulki. Oferta jest tam bardzo konkretna. Stawiają w tym sklepie na jakość i właśnie dlatego oferują koszulki, które wykonane są w 100% z bawełny. Rozejrzyjcie się tam. Być może coś wam wpadnie w oko. Mają tam również inne ubrania. Można się tam kompleksowo zaopatrzyć.
Awatar użytkownika
Marta89
Level 1
Level 1
Posty: 301
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:12
Lokalizacja: Katowice

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: Marta89 » 08 paź 2020, 14:18

Świetnie, że trafiłam na ten post, bo też szukam koszulki na zamówienie. Ostatnio znalazłam producenta Mc Studio Reklamowe. Firma wykonuje różne techniki druku. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.123koszulki.pl/
Melvina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 02 paź 2018, 21:22

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: Melvina » 07 gru 2020, 08:25

Wybierajcie też te bardziej trwałe formy nadruków na odzieży oczywiście, tu techniki są różne, warto to wiedzieć. Ja robiłam już takie bardziej hurtowe zakupy - kupowałam koszulki polo z logo naszej firmy. Można zerknąć sobie na stronkę https://hft71.pl/ i tu złożyć takie zamówienie. Sprawdźcie sobie ich szeroką ofertę na tego typu usługi.
onlysun
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 16 paź 2020, 14:56

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: onlysun » 29 gru 2020, 10:54

Ja wykonywałem nadruk na koszulkach w Warszawie. Był to sitodruk i byłem bardzo zadowolony z jakości materiału, a także nadruku, ponieważ bałem się, że naruszy się w praniu, ale nawet po kilku praniach wyglądają jak nowe.
domcio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2020, 09:26

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: domcio » 30 gru 2020, 12:32

u nas jest sklep w którym można zamówić dowolny wzór na koszulce przygotowany przez grafika. Jest wiele sklepów online oferujących bardzo ciekawe koszulki z nadrukami.
Tak poza tym to proponuje do ogrodu palenisko ogrodowe takie jak te: https://gotowanienapowietrzu.pl/paleniska Nie niszczy trawnika, łatwa w przenoszeniu i estetyczna więc zdobi ogród. Szczerze polecam!!! Naprawdę warto!!!
DominikaPL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 28 sty 2021, 11:43

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: DominikaPL » 15 lut 2021, 21:31

Możesz także sprawdzić ofertę firmy: https://www.odlewniamedali.pl/koszulki. Ja zamawiam stamtąd koszulki z nadrukiem dla pracowników swojego sklepu. Odzież posiada bardzo dobrą jakość, wysoką trwałość oraz estetyczny wygląd. Jesteśmy bardzo z nich zadowoleni.
Macia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 16 cze 2021, 14:26

Re: czy można kupić koszulkę z nadrukiem?

Postautor: Macia » 17 cze 2021, 12:52

pewnie, jest wiele miejsc gdzie można coś takiego zrobić

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość