Karta paliwowa

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Karta paliwowa

Postautor: niebieskiorzel » 29 kwie 2020, 18:35

Moi Drodzy, Zdecydowałem się na założenie nowego wątku ponieważ pomyślałem sobie, że wiele osób może zainteresować taka kwestia. W końcu jeśli tylko możemy powinniśmy ułatwiać sobie codzienne funkcjonowanie. W końcu po coś są te wszystkie innowacyjne rozwiązania ;) Karta paliwowa, czyli temat mojego wpisu to naprawdę ciekawa opcja, a mam wrażenie że nadal mało osób o niej wie. Jak dla mnie szczególnie powinny się tym zainteresować firmy, które opłacają pracownikom tankowanie na stacjach paliw, ale nie tylko ;) Posiadając kartę paliwową można zapomnieć o pilnowaniu gotówki czy karty płatniczej i zbieraniu faktur za każdorazowe tankowanie, przejazd przez bramki na autostradzie czy zakup płynów do samochodu na stacji paliw. W mojej firmie postawiliśmy na ofertę SCMultirent i z czystym sumieniem również Wam polecam ich usługi. Zaglądając na stronę: https://www.scmultirent.pl/uslugi/karta-paliwowa znajdziecie inne potrzebne informacje. Mam nadzieję, że komuś z Was przyda się ten wpis ;)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość