Inwestowanie w nieruchomości

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
siemian
Forumowicz
Forumowicz

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: siemian » 02 lut 2018, 09:07

Pomysł dobry, ale trzeba wziąć kogoś kto zna się na temacie by te pieniądze faktycznie zainwestować, a nie przysłowiowo "utopić". :)

Albinos
Level 1
Level 1

Postautor: Albinos » 05 lut 2018, 12:46

Dla mnie inwestycja w nieruchomości jest czymś najlepszym co mogłem zrobić. wynajmuję pokoje w Rowach nad morzem, a teraz dokupiłem jeszcze jedną nieruchomość, a dokładnie apartament Lubicz. W pięknym miejscu, niedaleko morza. To będzie świetna inwestycja!
marcolll
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcolll » 06 lut 2018, 08:27

No dokładnie zgadzam się - pomysł dobry, ale trzeba doradzić się kogoś kto się na tym zna, żeby nie "utopić" pieniędzy. Ja przy zakumie mieszkania w Krk pod wynajem korzystałem z usług biura nieruchomości Abc dom. Znają rynek od deski do deski więc szybko znaleźli ofeertę idealną pod tego typu inwestycje.
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: agaa » 07 lut 2018, 17:03

Nieruchomości to fajna sprawa, ale to też pochłania trochę kosztów - to nie jest tak, że się wynajmie i kasa spływa. Jako właściciele mieszkań wciąż mamy pewne obowiązki wobec najemcy. Ale ja sobie chwalę taką inwestycję. Z tym, że ja współpracuję z firmą, która pomaga mi w zarządzaniu nieruchomościami. To oni szukają mi najemców, którzy będą płacić czynsz i nie zniszczą mieszkania. Dzięki nim oszczędzam czas i pieniądze, bo oni szybko znajdują najemców i też tak negocjują ceny, że czynsz jest taki, jaki chcę żeby był. Z moim facetem chcemy jeszcze zainwestować w zakup paru mieszkań, ale to bardzo odległe plany, ale delareco już zaproponowało, że pomoże nam w znalezieniu takich mieszkań jakie będziemy chcieli, jeżeli będzie trzeba to załatwią też remont.
matni
Level 1
Level 1

Postautor: matni » 18 lut 2018, 23:13

Maria Bucardi jest ciekawą osobą, zajmuje się wróżbami i rytuałami, ale od pewnego czasu stara się informować ludzi jak mogą sami odprawiać np jakie rytuały, ostatnio wydała książkę pt "Jak rozmawiać z Aniołami", dostępnej na stronie https://mariabucardi.pl/, trochę już jej przeczytałam i z tego co widziałam to porady są interesujące i jak skończę ją czytać to z pewnością wypróbuję z nadzieją, że uda mi się polepszyć życie finansowe
kluczkaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kluczkaa » 22 lut 2018, 18:55

Trzeba umieć rozmawiać, negocjować, dogadywać się z klientem itd. Czyli kompletnie nie moja działka, a szkoda, bo podobno można fajnie zarobić
Lilka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Lilka » 24 lut 2018, 19:22

Inwestycja w nieruchomości to w tym momencie jedna z lepszych metod na lokowanie pieniędzy. My zdecydowaliśmy się ulokować nasze oszczędności kupując apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. Mamy zamiar wykończyć je, ponieważ są w stanie deweloperskim. Chcemy tez je wynająć, aby inwestycja szybciej sie zwróciła. Nad morzem jest mnóstwo turystów szukających takich noclegów, więc inwestycja powinna szybko się zwrócić.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2

Postautor: Arkadiusz1 » 19 paź 2018, 20:16

Pozostaje jeszcze kwestia czasu zwrotu. Jeżeli ktoś chce czekać latami, to jak najbardziej. Jeśli natomiast chcecie zarobić szybciej i przy mniejszym nakładzie czasu, to warto postawić na dochód pasywny przez internet. To daje o wiele większe perspektywy i jest przystępniejsze dla wielu osób. Warto sprawdzić, jak działa robot Forex i pomyśleć, czy takie zarabianie jest też dla Was.
Awatar użytkownika
Kietka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kietka » 30 gru 2018, 17:24

A ja chciałabym podjąć temat ale odwrotny. Czy ktoś z Was zajmuje się nieruchomościami czy tylko w nie inwestujecie? Nie mam jako takiej dobrej pracy po swoich studiach i zastanawiam się czy nie zainwestować w swoją przyszłość i nie wybrać się na szkolenie nieruchomości, które znalazłam na tym portalu https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,prawo-nieruchomosci.html. Mam nadzieje, że ktoś z Was zna się na takich szkoleniach bo przyszłam do Was po poradę :)
rozaluksemburg
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: rozaluksemburg » 08 sty 2019, 09:22

Jak ktoś szuka właśnie jakichś atrakcyjnych okazji do inwestycji w nieruchomości, to myślę, że warto zwrócić uwagę na trwający właśnie II etap sprzedaży apartamentów w Świeradowie-Zdroju. Tutaj można znaleźć wszelkie szczegółowe informacje i takie tam: http://apartamentypiano.pl/. Moim skromnym zdaniem te apartamenty mają ogromny potencjał, jeżeli nabywca zdecyduje się je wynajmować turystom. A tych z pewnością nie zabraknie biorąc pod uwagę turystyczny charakter okolicy – piękne, górskie tereny, którym świeżości i jakości powietrza mogłoby wiele miejsc pozazdrościć. Nie wspominając już o tym, jak wysoki standard mają te apartamenty – w tym także wszelkie rozwiązania typowe dla współczesnego inteligentnego budownictwa, także będzie można za ten wynajem tym większą cenę zawołać ;). Także inwestycja ta powinna bardzo szybko się zwrócić i raz-dwa zacznie przynosić wartość dodaną.
Awatar użytkownika
kogiro
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kogiro » 16 sty 2019, 19:35

Polecam także zapoznać się z tymi informacjami http://www.1000euromiesiecznie.pl/ :) Sądzę, że to może być naprawdę świetna sprawa ;)
dyskusyjna
Level 1
Level 1

Postautor: dyskusyjna » 23 sty 2019, 17:54

Przy inwestowaniu w nieruchomości znaczenie ma nie tylko kapitał. Trzeba dobrze poznać rynek, zastanowić się komu chcemy wynajmować naszą nieruchomość. Jaki rodzaj klientów chcielibyśmy przyciągnąć, do kogo kierujemy swoją ofertę? Dobrze jest szukać odpowiedniej literatury, czy takich artykułów, jak ten https://inwestujwnieruchomosci.pl/czego ... um-miasta/ . Myślę, że to doskonała dawka informacji.
MarcinOp
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MarcinOp » 28 sty 2019, 15:05

Moim zdaniem inwestycja w nieruchomości to dobry pomysł. Ja uważam, że zainwestowanie w nieruchomości za granicą na wynajem to dobry pomysł. Warto sobie przeczytać np. taki artykuł https://tripinvest.pl/blog/dlaczego-warto-inwestowac-w-benidorm co pokazuje, że inwestycja w nieruchomości za granicą to dobry pomysł.
Lilka2
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Lilka2 » 15 lut 2019, 13:59

Jesli inwestowac to z głową. Ja moge polecić dobrego niezależnego doradcę finansowego http://zarabiajmy.pl/ który potrafi doradzić. Od lat siedzi na rynku finansowym ,dlatego z pewnością odpowiednio doradzi w tej kwestii
gabrysia21
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: gabrysia21 » 28 lut 2019, 16:10

Teraz można inwestować w różne rzeczy. Ja bym poszła za inwestowaniem w długoterminowe inwestycje. Czytałam trochę o tym na https://viennalife.pl/strefa-klienta/ba ... oterminowa i wydaje mi się,że temat godny uwagi. Warto czasem pomyśleć o przyszłości.

Wróć do „Off Topic”