Imprezy dla firm

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
klara26
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2017, 16:19

Re: Imprezy dla firm

Postautor: klara26 » 27 paź 2017, 21:20

Jest tu może ktoś kto by polecił tani hotel w Lublinie bo właśnie w tym roku chcemy zorganizować jakąś fajną integrację właśnie w tym mieście i już się rozglądamy za fajnym a zarazem niedrogim hotelem. Jak by ktoś z Was miał namiary to z góry dzięki za info :)
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Imprezy dla firm

Postautor: Manuela » 30 paź 2017, 13:39

Jak ktoś chce mieć dobrze zorganizowaną firmową impreze to warto pomyśleć o profesjonalnej pomocy
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Imprezy dla firm

Postautor: igam » 09 lis 2017, 00:32

Imprezy dla firm czy wyjazdy integracyjne to jedna z tych rzeczy których nie lubię najbardziej.Chociaz jestem osobą bardzo towarzyską to wolę odgraniczać życie zawodowe od prywatnego. Świetnie bawię się z przyjaciołmi, a nie ze współpracownikami.
FraniaKo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 03 sie 2017, 15:29

Re: Imprezy dla firm

Postautor: FraniaKo » 09 lis 2017, 09:19

Oczywiście, to zdecydowanie fajna opcja! Ja jeszcze często jak organizuję imprezy integracyjne różnym firmom stawiam na pokazy barmańskie. Jest to świetna zabawa, można zobaczyć coś czego się jeszcze nie widziało, i zdegustować przeróżne drinki. fajnie to rozkręca imprezę, nadaje jej klimat i zbliża ludzi. Jeżeli jesteś zainteresowany to tutaj znajdziesz więcej szczegółów! Bardzo polecam :)
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: Imprezy dla firm

Postautor: Lilka » 09 lis 2017, 16:08

Jeśli chodzi o takie imprezy firmowe, to fajnie byłoby wynająć firmę cateringową. Dla nas pracowała Catering Arts i przygotowali bardzo fajnie takie spotkanie, dostarczyli namioty, bo to była impreza plenerowa i przygotowali mnostwo pysznego jedzenia.
xtequilax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:09

Re: Imprezy dla firm

Postautor: xtequilax » 14 lis 2017, 10:26

Uważam, że imprezy w firmach to świetna okazja, aby poznać z innej strony osoby, z którymi pracujemy. Przy okazji można się odstresować i odprężyć. Ostatnio u mojej cioci w firmie była taka impreza organizowana. Z tego co mówiła to organizacją tej imprezy zajęła się firma http://www.fxevents.pl/ . Bardzo jej się podobało na tej imprezie i dzięki temu poprawiły się stosunki między pracownikami.
Awatar użytkownika
pingwinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2017, 20:28

Re: Imprezy dla firm

Postautor: pingwinka » 29 lis 2017, 18:02

Moim zdaniem to jest sprawa dla specjalisty. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu problemów...
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: Imprezy dla firm

Postautor: Lilka » 28 gru 2017, 23:36

Jak szukacie fajnej alternatywy dla zwykłej imprezy integracyjnej, to warsztaty kulinarne są świetną sprawą :) Nam ostatnio organizowała je ekipa Twój Kucharz - pełna profeska :)
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: Imprezy dla firm

Postautor: Lilka » 01 lut 2018, 07:13

Ja generalnie jestem fanką firmowych imprez i integracji, to bardzo też zbliża ludzi, lepiej się później pracuje. Stawiamy u nas raczej na oryginalne formy integracji, najlepsze jak do tej pory były warsztaty kulinarne z http://twojkucharz.pl/ :D
kumcia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2018, 21:10

Re: Imprezy dla firm

Postautor: kumcia » 11 lut 2018, 21:13

No pewnie! W mojej firmie szef zorganizował właśnie taką imprezę i była na prawdę świetnie :D
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: Imprezy dla firm

Postautor: Lilka » 24 lut 2018, 22:05

Możesz też dopytac w firmie Catering Arts, bo z tego co wiem robią własnie takie imprezy dla firm. Na pewno zapewnią cały catering dla gości, a w razie potrzeby zorganizują też namioty.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Imprezy dla firm

Postautor: AinEingarp » 28 lut 2018, 13:49

A jakie pomysły na imprezę firmową najbardziej się sprawiły u Was? Tutaj http://celnie.pl/10-pomyslow-na-wyjazd-integracyjny-dla-pracownikow jest sporo propozycji, które warto wykorzystać. Jest nawet kilka rozwiązań dla małych firm, jak np. pobyt w Escape Room.
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Imprezy dla firm

Postautor: koja » 08 mar 2018, 11:47

A co myślicie o imprezach wyjazdowych? my na takie jeździmy w różne miejsca, zawsze organizuje nam biuro https://www.wyjazdydlafirm.pl/ coś ciekawego, przedstawiają kilka propozycji w podanym przedziale cenowym a my wybieramy. Raz pojechaliśmy na mecz na przykład. Fajne rozwiązanie i wcale nie takie kosztowne.
Szymson
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 mar 2018, 12:45

Re: Imprezy dla firm

Postautor: Szymson » 08 mar 2018, 14:18

Myślę, że takie imprezy integracyjne dla firm lepiej pozostawić specjalistom ;) Chodzi mi oczywiście o ich organizację ;) Ja ostatnio miałem przyjemność uczestniczyć w imprezie w Krakowie, chodzi mi o Hotel Vinnica - tutaj ich stronka http://hotelvinnica.pl/imprezy-firmowe-integracyjne - Naprawdę było bardzo fajnie, dlatego myślę że to lepsza opcja niz organizacja samemu
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: Imprezy dla firm

Postautor: Lilka » 21 mar 2018, 20:46

albo w restauracji zrobić fajne spotkanie integracyjne :) polecam Starą Zajezdnię :) fajne miejsce do zorganizowania takiego spotkania możliwość porozmawiania i zjedzenia czegoś dobrego zintegrowania się :) my w firmie jeżeli organizujemy to organizujemy tam spotkania :)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość