Pomysł na biznes

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
poziomka
Level 1
Level 1
Posty: 216
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:46

Re: Pomysł na biznes

Postautor: poziomka » 22 wrz 2017, 22:16

Pamiętaj że w biznesie bardzo waznym aspektem jest reklama, bez tego ani rusz. Warto wprowadzć na przykład jakieś gadżety z logiem firmy dla klientów. Teraz jest wiele opcji a nie tylko nudne długopisy i smycze, zobacz chociaż na http://www.izisport.pl/ takie torby sportowe albo pokrowce - według mnie extra są
julja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2017, 15:20

Re: Pomysł na biznes

Postautor: julja » 24 wrz 2017, 15:25

ja się zastanawiam, czy prowadząc firmę w domu i kompletnie nie znając się na księgowości, nie wartałoby się uśmiechnąć do speców od księgowości nternetowej np https://wfirma.pl ? fajna sprawa, bo wszystko można załatwić w domu, z kubkiem kawy w ręku i nie martwić się że coś zostanie źle wpisane czy podliczone, nie każdy ma przecież głowę do matmy
julja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2017, 15:20

Re: Pomysł na biznes

Postautor: julja » 29 wrz 2017, 10:09

ja mieszkam w malym miescie gdzie ciezko o jakakolwiek prace,wiec zalozylam wlasny salonik kosmetyczny, wzielam dotacje z PUP, kupilam meble, frezarke kosmetyczna, lakiery,woski itp i dzialam w malym lokalu na osiedlu:) zadowolonych klientek mam bardzo duzo
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Re: Pomysł na biznes

Postautor: DorisAxline » 29 wrz 2017, 17:16

wsparcie dla firmy można uzyskać z dotacji Łódzkich np przy pomocy https://www.sekwencja.eu/dotacje-regionalne/lodzkie, ja otrzymałem :)
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 paź 2017, 08:05

Re: Pomysł na biznes

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 13:12

Bardzo dobrym pomysłem na biznes jest stworzenie firmy drukarskiej z własnym generatorem wizytówek, oczywiście generator wizytówek nie będzie na tyle dobry, żeby dorównać nawet średnio zaawansowanemu grafikowi, jednak wielu ludzi kosztem estetyki profesjonalnego projektu zaoszczędza, dlatego może okazać się to żyłą złota.
AsiaChmura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2017, 17:28

Re: Pomysł na biznes

Postautor: AsiaChmura » 05 paź 2017, 17:37

Dokładnie, zgadzam się z osoba wyżej firma z jakimiś mało dostępnymi rzeczami na terenie Polski to bardzo dobry wybór. Pod warunkiem opracowania dobrego planu. Sama kiedys zastanawiałam się nad tym. Jednak z mężem założyliśmy swój gabinet dentystyczny. Z otrzymaniem dotacji nie było problemu, dzięki firmie Signum udało nam się ja zdobyć :) Tutaj macie Bony na innowacje dla MŚP z POIR: http://www.signum.org.pl/oferta/nasza-s ... /poir-232/ Polecam, warto korzystać z takich rzeczy :)
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Pomysł na biznes

Postautor: jjusti18 » 07 paź 2017, 12:28

Ruszyły zapisy na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. W ubiegłym roku wzięło udział, aż ponad trzy tysiące osób. Jestem ciekawa jak będzie teraz...
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Pomysł na biznes

Postautor: daniellozo » 09 paź 2017, 10:09

W moim mieście jest zdecydowany deficyt cukierni. Może w innych tak samo? Z tego co wiem, to ludzie dosyć często idą coś kupić w takie miejsca, szczególnie na weekendy. Myślę, że przy dobrych warunkach z konkurencją w miejscowości mogłoby być to dosyć owocne przedsięwzięcie.
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:53

Re: Pomysł na biznes

Postautor: BrandonFlex » 11 paź 2017, 12:26

Najlepszym pomysłem na biznes jej myjnia bezdotykowa. Dlaczego podaje wam ten pomysł ? To proste ponieważ nie mam finansów na własną firmę, a ktoś kto je ma może je porządnie wykorzystać, a pomysł nie jest najgorszy, trochę poczytałem o tym i wyszło na to, że mój kuzyn ostatnio taką myjnię założył. Nie dość, że ma pełno klientów to koszt utrzymania firmy nie jest wielki dlatego przynosi to same zyski.
FrankieeFran
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 05 paź 2017, 08:07

Re: Pomysł na biznes

Postautor: FrankieeFran » 13 paź 2017, 10:57

A co myśliscie o nieruchomościach? według mnie to bardzo przyszłościowa inwestycja. Nie mówie tu o jednym mieszkaniu na wynajem czy dwóch, bo z takimi biznesami to szkoda się mazać:P Myślę o czymś większym, o osiedlach mieszkaniowych. Jeżeli macie odpowiedni kapitał lub możliwość wzięcia kredytu to polecam zainteresować się tym tematem. Na pewno pomoże wam również firma Status - zarządzanie osiedlami warszawa jeżeli chodzi praktycznie każde sprawy związane z administracją i zarządzaniem takich nieruchomości
geiro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 12 paź 2017, 20:45
Kontaktowanie:

Re: Pomysł na biznes

Postautor: geiro » 13 paź 2017, 12:02

Myślę, że nieruchomości to całkiem dobry pomysł :)

link
Ostatnio zmieniony 18 paź 2017, 14:03 przez geiro, łącznie zmieniany 1 raz.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Pomysł na biznes

Postautor: Kasiaaa » 13 paź 2017, 17:21

Znajomy ostatnio wymyślił ciekawy pomysł na biznes, aby oferować się firmom i wyszywać im odzież roboczą. Przydatne do tego są takowe akcesoria i maszyny https://www.embsystems.com.pl/kategoria-produktu/hafciarki-przemyslowe/akcesoria-do-hafciarek/ Duże korporacje szukają zewnętrznych firm, którym płacą ogromne pieniądze za tego typu usługi, póki co rynek nie jest jeszcze wyeksploatowany.
xtequilax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:09

Re: Pomysł na biznes

Postautor: xtequilax » 13 paź 2017, 23:50

Czy ktoś coś słyszał o Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017? Słyszałam, że ma to być bardzo ciekawe wydarzenie biznesowe. Moja koleżanka się wybiera i się zastanawiam, może się wybiorę razem z nią.
xive
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2017, 11:06

Re: Pomysł na biznes

Postautor: xive » 16 paź 2017, 08:06

Też szukam jakiegoś pomysłu na biznes. Planuje sie przeprowadzić i szukam miasta w którym będzie mała konkurancja dla mojej firmy. Myślałem żeby założyć mój biznes w Iławie co wy na to?
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Pomysł na biznes

Postautor: jjusti18 » 17 paź 2017, 18:25

No właśnie jestem na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017 i jest mega fajnie. Poznałam sporo ważnych osobowości, dużo się też nauczyłam także super. A Gala była niesamowita.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość