Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
WikaBarcik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 08 maja 2016, 16:28

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: WikaBarcik » 26 wrz 2016, 23:16

Kupujcie żonom kremy, kremów nigdy za wiele :P A nawet im więcej, tym lepiej :P Mogą to być kremy tego typu http://www.eksmagazyn.pl/zdrowie-i-urod ... y-tlustej/ jeśli zona ma cerę tłustą. Ale to musicie podpatrzeć w łazience, jakich kremów używa, by wiedzieć, jaką ma cerę.
Awatar użytkownika
Raider
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2016, 15:51

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: Raider » 28 wrz 2016, 16:06

A może taki zeszyt na przepisy http://countryavenue.com/product-pol-578-Zeszyt-na-przepisy.html :) Moim zdaniem to może być naprawdę bardzo dobry pomysł :)
pumisia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2016, 21:37

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: pumisia » 01 paź 2016, 21:45

Ja bym myślała bardziej nieszablonowo, może drzewka jakieś albo inne rośliny czy do ogrodu, czy do domu? Osobiście bardzo podobają mi się takie egzotyczne jak tu http://roslinyegzotyczne.pl/ To bardzo oryginalny i niepowtarzalny prezent.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: Kubalek3 » 28 lis 2016, 08:23

A może by tam prezent, który przyniesie korzyść i Tobie i żonie ? Niedługo Nowy Rok i Sylwester, warto zatem wybrać się na jakiś Noworoczny bal. Hotel Imperium w Świlczy obok Rzeszowa właśnie taki organizuje. Jeśli pośpieszysz się z rezerwacją miejsca to na gwiazdkę będzie jak znalazł. Tutaj dokładniejszy opis tego co przygotowali: http://sylwester2016.rzeszow.pl . Od swojej strony gwarantuje Ci, że będzie super zabawa - bo sam też idę :D
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: dyskutantka » 28 lis 2016, 12:43

Prezenty kupuje się raczej takie,z których wiemy, że osoba która go otrzyma będzie zadowolona.Nie należy kupować rzeczy nieprzydatnych,drogich czy takich które nam pasują,prezent musi pasować osobie której mamy go ofiarować.
Radkalor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 08 kwie 2016, 20:07

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: Radkalor » 04 gru 2016, 19:35

A może zapytaj po prostu jaki prezent w tym roku chce dostać Twoja żona. Myślę, że to będzie najlepsze i podarujesz jej prezent, który rzeczywiście się jej przyda :)
Wiktoria
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 95
Rejestracja: 04 gru 2016, 23:12

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: Wiktoria » 06 gru 2016, 15:54

Kobiety zazwyczaj na długo przed świętami wspominają dyskretnie o tym, co by chciały. Skoro nie wyłapałeś czegoś takiego to zawsze dobrym prezentem będzie torebka. Nie znam kobiety, która twierdziłaby, że nie potrzebuje nowej :P Zajrzyj do sklepu: http://apeks.pl/. Może znajdziesz tam coś ładnego dla żony. Mają torebki, torby, plecaki i galanterię. Jest z czego wybierać.
gawalla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 25 lis 2016, 08:43

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: gawalla » 08 gru 2016, 11:53

Kup jej ciekawą książkę :)
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: Arkadiusz1 » 15 gru 2016, 11:48

Faktycznie, to dobre pomysły. Ja myślę, że jednak można się bardziej postarać i znaleźć jakąś fajną okazję na prezent wyjazdowy. Mam na myśli na przykład to, że często można znaleźć dobre oferty w miejscach takich jak nosalowy dwór hotel z basenem, gdzie nie tylko żona będzie się dobrze bawiła, ale też Ty solidnie skorzystasz. Pomyśl o tym rozwiązaniu ;)
maliczka56
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 02 paź 2016, 18:41

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: maliczka56 » 19 gru 2016, 21:55

Zafunduje jej może jakiś kosmetyk do makijażu, z pewnością twoja żona lubi się malować tak jak każda kobieta;) a więc zerknij sobie na stronę z z naturalnymi kosmetykami do makijażu mają bardzo dobre pudry, podkłady, cienie. Na pewno coś odpowiedniego dla niej znajdziesz;)
zmarakz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2016, 11:21

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: zmarakz » 21 gru 2016, 11:46

żonie to rózgę! może się nawet ucieszy jak dostanie parę klapsów :rotfl: :rotfl:
MoniaBest
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 21 gru 2016, 13:46

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: MoniaBest » 21 gru 2016, 14:06

Warto moim zdaniem kupić sklepie u jubilera kobiecie biżuterię. Kobiety kochają złoto i srebro. W mniejszym stopniu można dać kobiecie też alkohol.
Pocieszna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 26 cze 2016, 18:04

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: Pocieszna » 21 gru 2016, 23:51

Święta nadchodzą wielkimi krokami, a niektórzy jeszcze nie kupili prezentów dla swoich bliskich. Na twoim miejscu szukałabym upominku w sklepach internetowych, bo właśnie tam jest naprawdę duży wybór i niskie ceny, nawet gdy uwzględni się koszty dostawy. Przykładowo w tym sklepie masz interesujące propozycje w rozsądnych kwotach: https://www.prezenty.pl/prezent-na-swieta.
kaszka6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:01

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: kaszka6 » 22 gru 2016, 12:14

Mój na gwiazdkę to najczęściej daje mi prezenty wspólne. Coś, z czego w konsekwencji korzystamy razem :) Co innego na urodziny, czy rocznicę :) Wtedy zawsze dostaję jakieś kolczyki, bransoletkę, albo perfumy.
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:00

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: sowbar81 » 22 gru 2016, 13:52

My czasem też dajemy sobie "wspólny" prezent. Teraz na przykład myślimy o tej pościeli satynowej, bo idealnie pasuje nam kolorystycznie do świeżo wyremontowanej sypialni :)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość