Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z samochodu?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 paź 2017, 08:05

Re: Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z samochodu?

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 14:33

Jeżeli twój samochód nieświeżo pachnie to powinieneś zacząć od konkretnego wywietrzenia go, następnie chodniczki, nakładka na kierownicę, a później wyczyszczenie tapicerki, ponieważ to prawdopodobnie ona rozpyla ten nieprzyjemny zapach. Warto już wtedy wyczyścić cały samochód, czyli deskę rozdzielczą oraz bagażnik. Sprawdzić pod maską czy coś się nie rozkłada i po takim zabiegu wasz samochód powinien lśnić i pachnieć.
Awatar użytkownika
nuts7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2017, 11:44

Re: Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z samochodu?

Postautor: nuts7 » 18 paź 2017, 14:29

Świetnie ;) Dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą ;)
aninastalska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 11 kwie 2018, 10:29

Re: Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z samochodu?

Postautor: aninastalska » 23 kwie 2018, 10:13

być może znajdziesz coś odpowiedniego na soko :). sporo środków czystości w różnych cenach można tam znaleźć :)
Awatar użytkownika
module
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 07 mar 2017, 12:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z samochodu?

Postautor: module » 18 lip 2018, 14:59

Na nieprzyjemny zapach to najlepiej pranie tapicerki samochodowej. W Warszawie polecam http://www.clis.pl/
MonikaRab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 69
Rejestracja: 02 sty 2019, 14:05

Re: Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z samochodu?

Postautor: MonikaRab » 18 sty 2019, 11:11

Za brzydki zapach w samochodzie odpowiada wiele czynników. Jeśli wozisz w aucie dzieci lub zwierzęta to nic dziwnego, że wnętrze pojazdu pachnie nieprzyjemnie. Polecam czyszczenie tapicerki samochodowej katowice. Korzystam z usługi kilka razy do roku i jestem zadowolona.
gardenia
Level 1
Level 1
Posty: 326
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:09

Re: Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z samochodu?

Postautor: gardenia » 30 lip 2019, 17:05

Kupując auto po niewiadomo kim niewykluczone, że będzie trzeba wymienić tapicerkę. W sumie, gdyby tak u mnie było, to bym się nawet ucieszyła. Przeglądałam próbniki samochodowe w hurtowni skór naturalnych Kravczyk https://kravczyk.com/ i mam chęć wymienić tapicerkę samochodową na skórzaną. Myślę, że tapicerka skórzana jest mega elegancka. Od razu ranga samochodu podnosi się i to wysoko. W sumie, to dla mnie auto najważaniejsze jest od wewnątrz. Ostatecznie w wewnątrz przebywam.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z samochodu?

Postautor: niebieskiorzel » 25 mar 2020, 22:19

Bardzo często przyczyną nieprzyjemnego zapachu w samochodzie jest po prostu brudna tapicerka... W takim przypadku jest jedna dobra rada - trzeba ją po prostu porządnie wyprać! :D Niestety to wcale nie jest takie proste. Mi się udało doprać tapicerkę w moim samochodzie dopiero dzięki radom, które znalazłem na https://www.autoreduta.pl/blog/aktualno ... we-sposoby . W każdym razie jak zamierzacie prać tapicerkę, to mega polecam ten artykuł! Są tam naprawdę świetne porady :)
globe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 11 sty 2021, 09:51

Re: Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z samochodu?

Postautor: globe » 22 sty 2021, 19:01

U nas właśnie była to tapicerka, po czyszczeniu nic się nie zmieliło, no i była ona mocno zniszczona, dlatego postanowiliśmy ją po prostu zmienić. To okazało się świetnym pomysłem, bo zapachu w końcu się pozbyliśmy, a samochód wygląda teraz w środku jak nowy. Nową tapicerkę wykonała nam firma AUTO TAPICER BUS z Lubichowa http://www.autotapicerbus.pl/oferta. To rzetelni ludzie, mają kompleksową ofertę, korzystne ceny, znają się na tym, co robią, wykonali kawał dobrej roboty. Polecam ich gorąco, warto skorzystać z ich usług.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość