Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
AnielaMerkel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2017, 15:16

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: AnielaMerkel » 24 sie 2017, 15:31

Często z mężem wyjeżdżamy na wycieczki do różnych miast, a żeby nie tracić bezsensownie pieniędzy to jeździmy pociągami, a następnie wynajmujemy samochód, w jakiejś agencji z danego miasta i zwiedzamy całe miasto. Polecam ten sposób podróżowania jest tańszy i nie wymaga wiele wysiłku.
Awatar użytkownika
mariak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2017, 12:12

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: mariak » 24 sie 2017, 16:19

A może by tak wybrać się na jakąś porządną pielgrzymkę? Całkiem spoko pielgrzymki są np. tu :)
szal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 26 maja 2017, 12:14

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: szal » 28 sie 2017, 00:25

Myślę, że warto pomyśleć o takich może mniej oczywistych miejscach jak na przykład Dolny Śląsk. My bylismy niedawno całkiem w Apartamentach Kudowa-Zdrój. Miasteczko czarujące, no i tez chodziliśmy sobie po górach, bo taka mieliśmy dogodną lokalizację :)
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Manuela » 30 sie 2017, 13:13

Malbork piękne miasto i historyczne, chętnie bym odwiedziła :)
Magdula88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 29 kwie 2017, 01:51

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Magdula88 » 06 wrz 2017, 20:30

A może wycieczka do Krosna? Jest to miejsce, które warto zwiedzić na podkarpaciu. Ja bardzo lubie tam jeździć ze względu na sporą ilość tras rowerowych. Bardzo lubie czas spędzać aktywnie a tam są do tego jak najbardziej idealne warunki
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: danielozzo » 08 wrz 2017, 10:34

Znajomi zabrali mnie w weekend na Kajaki. Świetnie się bawiliśmy, kilka godzin spędzonych w naturze, a po wszystkim wspólny grill. Na pewno to powtórzymy :D
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: mariolaGT » 08 wrz 2017, 14:43

Warto aktywnie odpoczywać, przyjemne z pożytecznym. Jedną z takich opcji jest wspólne granie w Frisbee, jeżeli ktoś nie wie co to jest, to tutaj można się dowiedzieć https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/fris ... psze/4526/ Frisbee to świetna forma rozrywki ze znajomymi lub z ukochaną/ym. Warto urozmaicać sobie czas, zwłaszcza w taki sposób.
kolet
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2017, 12:58

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: kolet » 11 wrz 2017, 13:26

Ja w tym roku byłam w Hiszpanii, skusiłam się na Nerję. Bardzo przyjemne miejsce. Jest co robić, a pogoda jest tam naprawdę bardzo optymalna, wg mnie temperatury optymalne (nie za zimno ani nie jest zbyt gorąco). Jak ktoś nie lubi plażować to na pewno znajdzie sporo ciekawych miejsc do zobaczenia. Sama właśnie tak robiłam. A kwaterę znalazłam poprzez Bookapart, cenowo jak najbardziej okej, standard też w porządku. W przyszłym roku też planuję Hiszpanię, choć może nieco inny rejon oczko.gif
JessamineL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2017, 15:49

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: JessamineL » 18 wrz 2017, 10:07

Tak na szybko polecam po prostu wypad w góry ;) Szczególnie jeśli nie ma się daleko ja jeżdżę zawsze gdy odwiedzam rodziców. Planuje następny wypad w październiku, ze znajomymi, kupiłam już nawet kurtkę i buty na https://www.campingshop.pl/ i nie mogę się doczekać ;)
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Arkadiusz1 » 23 wrz 2017, 18:39

Faktycznie, jeśli macie kilka dni wolnego, to na pewno warto wyjechać, by wypocząć i oderwać się od wszystkiego. To pozwoli Wam oczyścić myśli i zregenerować siły. Sprawdźcie sobie hotel Jachranka, bo ja bardzo lubię to miejsce. Wypoczniecie zarówno w hotelu, jak i na terenach przylegających do niego.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Roxi » 29 wrz 2017, 21:43

Bardzo lubię jeździć w góry, ale chciałam zaznać tam czegoś nowego. Znajomi ostatnio wyjechali do Szczyrku, żeby zobaczyć jak wygląda nauka latania na paralotni, a potem tak opowiadali i zachwalali tę formę spędzania wolnego czasu, że teraz też mi się marzy spróbowanie paralotniarstwa. W końcu ile można spędzać wolny czas ciągle tak samo :)
Naitop
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 29 wrz 2017, 19:42

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Naitop » 30 wrz 2017, 00:59

A może zwiedzanie jakiegoś polskiego miasta? Na przykład Gdańska https://www.meteoprog.pl/pl/weather/Gdansk/
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: daniellozo » 30 wrz 2017, 21:00

Dla dziecka dobrym pomysłem będą jakieś półkolonie. Dobrze byłoby wybrać któreś rozwojowe i takie, że jednocześnie dziecko będzie się dobrze bawiło. Myślę, że jest sporo takich ofert, wystarczy poszukać.
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 paź 2017, 08:05

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 09:53

Moim zdaniem fajnie jest pojechać sobie gdzieś nad wodę. np nad jeziora mazurskie lub morze, wypożyczyć jacht i cieszyć się wolnymi chwilami żeglując po bezkresnych wodach :D Miałem kiedyś taką morską przygodę, rodzinną wycieczkę, 5 dni na jachcie na bałtyckim morzu, coś pięknego.
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 paź 2017, 08:05

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 15:36

Wypad w góry na spacer z dzieciakami niezapomniane przeżycie dla młodych jak i dla starszych. Byłem kiedyś w górach ze swoimi rodzicami. Tak teraz sam zabrałem swoje pociechy :) Były ucieszone podobnie do mnie.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość