Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
matik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 08 lis 2016, 11:18

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: matik » 24 wrz 2019, 16:54

Obecnie możliwości na spędzenie wakacji czy weekendu jest masa. Popularne kierunki to np. armenia wycieczki takie są organizowane przez wiele biur podróży w każdym mieście. Dla kogoś, kto lubi zwiedzać i odwiedzać nowe kraje, taka wycieczka na pewno będzie fajnie spędzonym czasem.
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: lotta » 17 paź 2019, 07:06

Jezioro Czorsztyńskie! To taki must have :) Każdy powinien je zobaczyć. No i oczywiście położony nad nim przepiękny zamek. Powiem Wam, że jeśli wybieracie się w tamte rejony to najlepiej nocleg zamówić w https://www.podwulkanem.pl/ . Poza kompleksem hotelowym, można także skorzystać z nowo powstałych domków góralskich i jeszcze bardziej poczuć klimat gór!
Awatar użytkownika
arlie.schroeder
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: arlie.schroeder » 23 paź 2019, 11:37

Nie mogę zrozumieć co tam bardzo podoba Wam się w Egipcie.
morgo
Level 1
Level 1
Posty: 331
Rejestracja: 19 sie 2016, 10:16

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: morgo » 29 paź 2019, 06:56

Moim hobby jest snowboard więc w sezonie zimowym staram się wyjeżdżać ile się da w góry. Mieszkam dosyć blisko więc często robię sobie takie wypady na weekend czy na jeden dzień. W roku kupiłam akurat nową deskę snowboardową na tej stronie i już nie mogę doczekać się pierwszego śniegu w górach.
neon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:16

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: neon » 29 paź 2019, 14:31

Jeśli ktoś jeszcze nie próbował takiej formy spędzenia wakacji, to ja mogę polecić super miejscówkę, a dokładniej camping balaton. Chill przy największym jeziorze w kraju, a do tego można to połączyć z aktywnym wypoczynkiem i ulubionym sportem ;)
dietrich.alfred
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 30 paź 2019, 18:53
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: dietrich.alfred » 30 paź 2019, 18:58

Zastanawiam się nad wycieczką w góry, dawno tam nie byłem, a jest to bardzo klimatyczne miejsce, gdzie można odpocząć.
ykeeling
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2019, 19:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: ykeeling » 04 lis 2019, 19:47

Warto pomyśleć o jakimś kraju za granicą, to bardzo fajna przygoda i doświadczenie. Jest dużo miejsc na świecie, które powinno się odwiedzić, poznać ludzi, ich kulturę, język, dzięki temu będzie co wspominać w przyszłości.

______________________________________________________
korea południowa zabytki
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: ewelina8393 » 05 lis 2019, 18:37

Ja z przyjemnością pojechałabym do Warszawy. Podobno rozrywka w Warszawie jest najlepsza
Awatar użytkownika
Antek1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 07 mar 2017, 23:35

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Antek1 » 06 lis 2019, 12:20

Przede wszystkim, trzeba znaleźć bardzo dobrze dopasowany i dopasowany plecak, który zmieści dosłownie wszystko co konieczne! Polecam plecak damski na wakacje który będzie fajnym elementem każdej podróży ;)
lonie.lemke
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2019, 13:25
Lokalizacja: Katowice

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: lonie.lemke » 06 lis 2019, 13:31

Często pojawiają się oferty last minute, można wtedy trafić na fajne wakacje w niskiej cenie, warto sprawdzać.
Tęczowa_Dama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 11 sty 2019, 15:15

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Tęczowa_Dama » 10 lis 2019, 23:28

A może by tak postawić na Polskę i zwiedzić magiczny Kraków? Ja mam właśnie taki plan. Wybrałam już Atlantis Hostel, bo zdobył jakąś nagrodę i w sieci go polecają, poza tym ma dobre ceny i ładne pokoje https://www.atlantishostel.pl/pokoje i zamierzam całe 4 dni poświęcić żeby zwiedzić to miasto doszczętnie :) Możecie wierzyć lub nie, ale mam do niego niecałe 100 km, a nigdy nie byłam jeszcze na Kazimierzu. Aż wstyd się przyznawać.
paluch686
Level 1
Level 1
Posty: 296
Rejestracja: 18 sty 2016, 17:24

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: paluch686 » 13 lis 2019, 10:14

Wakacje to zazwyczaj z rodziną, majówka także ale jak jakiś wypad weekendowy to tylko z przyjaciółkami :) Ostatnio wybraliśmy taki oto pakiet w najlepszym hotelu w okolicy https://www.hotelodyssey.pl/przyjaciolki-w-spa
Nie zawiodłyśmy się! Piękne miejsce i piękna atmosfera, czułyśmy się jak królowe życia :)
Awatar użytkownika
Marta89
Level 1
Level 1
Posty: 301
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:12
Lokalizacja: Katowice

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Marta89 » 16 sty 2020, 00:05

Czy ktoś z was podróżował kiedyś kamperem? Ja właśnie zastanawiam się nad wypożyczalnia kamperów Jestem bardzo ciekawa jak wygląda takie podróżowanie i chciałabym spróbować. Czy macie dla mnie jakieś rady, może chcecie podzielić się doświadczeniem?
camio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 07 sty 2020, 00:48

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: camio » 24 sty 2020, 10:58

My Wielkanoc w domu odpuszczamy :) Chcemy w tym roku w końcu spokojnie gdzieś wypocząć i nabrać sił do wiosny za biurkiem :) Lubimy odwiedzać Beskid Mały i ponownie udajemy się do Hotelu Łysoń. Sprawdziliśmy go już dwa razy pod rząd w ferie, a teraz pora na Wielkanoc w górach :)
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Arkadiusz1 » 24 sty 2020, 15:30

A kto mówi, że trzeba daleko wyjeżdżać, żeby solidnie wypocząć? Ja mogę Wam podpowiedzieć, że świetnym pomysłem może być ogarnięcie sobie specjalnych apartamentów od https://www.sunandsnow.pl/ na Mazurach i spędzenie tam weekendu z rodziną. To może być dla Was świetną opcją, sami się o tym przekonajcie!

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość