Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
dekoder29
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwie 2018, 21:29

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: dekoder29 » 24 lip 2018, 10:07

Jeśli na wakacje jedziesz za granicę, to pora pomyśleć o wymianie waluty. Najkorzystniej będzie to zrobić poprzez kantor online. Tam zawsze mają atrakcyjny kurs, a wymiana zajmie maksymalnie kilkanaście minut i to bez stania w kolejkach. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tego typu rozwiązania, to wejdź sobie na https://ekantor.pl/jak-dziala-kantor-internetowy/ Tam masz rozpisane co i jak należy zrobić.
RysiuKrysiu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2018, 17:21

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: RysiuKrysiu » 24 lip 2018, 10:54

Ja się obecnie zastanawiam nad Grecją :)
Ewela10
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2018, 15:19

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Ewela10 » 24 lip 2018, 12:55

Gdy masz spółkę i chcesz przygotować szkolenia czy przygotować konferencję to super możliwością jest bernardynka. Jest to również ośrodek wypoczynkowy, gdzie w całkowicie możesz wypocząć lub wyskoczyć z familią na wakacje. Ja zaczerpnęłam z szyku tego miejsca. Było fantastycznie. Polecam domki nad jeziorem.
Alexa555
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 24 cze 2018, 17:14

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Alexa555 » 24 lip 2018, 14:53

Jestem wielbicielką spędzania czasu nad wodą. Uwielbiam żaglowanie po jeziorach. Od dawna odkładałam pieniądze na zakup upragnionej łodzi. Niedawno spełniłam swoje marzenie zakupując zjawiskową łódź od firmy mastercraft-poland.com. Stwierdzam, iż jestem wreszcie uszczęśliwiona. Nie żałuję, że tyle czekałam.
Veka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 11 gru 2017, 15:25

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Veka » 24 lip 2018, 20:39

Wybierając się za granicę, warto mieć jakiś zaufany kantor online, by szybko i tanio wymienić walutę. Zerknij sobie na https://ekantor.pl/ile-kosztuje-euro-i- ... e-kupowac/ Z ich usług korzysta wielu podróżujących i biznesmenów, tak więc nie musisz martwić się o bezpieczeństwo. Zawsze mają atrakcyjny kurs, a wymiana zajmie Ci zaledwie od 5 do 15 minut.
Asmodeusz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 25 cze 2018, 11:22

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Asmodeusz » 25 lip 2018, 10:05

No Grecja obecnie nie jest dobrym pomysłem, póki nie uspokoją się tam te pożary. Zawsze przed planowanym wyjazdem za granicę, czy to na weekend, czy na dłuższe wakacje, śledzę kursy walut. Zazwyczaj jest już za późno na duże manewry na walutach i trzeba brać po kursie, który obecnie jest, ale dzięki kantorowi internetowemu (korzystam z Cinkciarza) zawsze można trochę przyoszczędzić. Pieniądze przelewam później bezpośrednio na konto walutowe i płacę kartą.
Awatar użytkownika
Banos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:07

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Banos » 30 lip 2018, 14:20

Fajnym pomysłem może być rodzinny wypad na rejs jachtem. Jest to dobre połączenie słońca i wody, wzbogacone o ciekawe doświadczenia z jachtem, które potrafi kształtować człowieka jak i poszerzać jego horyzonty. Jest to dobra okazja do zdobycia nowych umiejętności dla dorosłych jak i dzieci. Podopieczni mogą nauczyć się odpowiedzialności, ponieważ na jachcie należy być rozważnym. ;)
Awatar użytkownika
nydiss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 27 lip 2018, 08:12

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: nydiss » 31 lip 2018, 15:35

Co myślicie o tym, aby wybrać się na rejs statkiem na wakacje? Nie mam pojęcia gdzie się wybrać, tutaj http://apartamentyplock.pl/gdzie-wybrac ... wszy-rejs/ piszą, że może Chorwacja, ale może znacie jakieś inne kierunki podróży? Chciałabym mieć co rozpatrywać w swoich listach za i przeciw.
mirandamar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 01 sie 2018, 12:21

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: mirandamar » 01 sie 2018, 12:29

Ja w ten weekend jadę nad nasze polskie morze, mam nadzieję, że dobra pogoda się utrzyma :)
Karolcia12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2018, 11:35

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Karolcia12 » 01 sie 2018, 15:57

Polecam Dolny Śląsk, jest tam mnóstwo ciekawych atrakcji, a do tego piękne widoki i ciągły kontakt z naturą :)
kremcia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:40

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: kremcia » 01 sie 2018, 23:43

Ja początek sierpnia spędzam w Warszawie, z wiadomych powodów :)
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: kamai » 02 sie 2018, 10:51

Myślę że najlepsze na weekend i majówkę są Mazury, my byliśmy ze znajomymi w okolicach Gierłoży, wybraliśmy się też do Mazurolandii http://www.mazurolandia.pl/ a to bardzo fajny park atrakcji z dużą ilością militariów i rozrywkami dla dzieci
Awatar użytkownika
Pablo82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2018, 12:08

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Pablo82 » 02 sie 2018, 18:09

Przy takiej fali upałów weekend tylko nad jeziorem. Nie wyobrażam sobie innej formy wypoczynku przy takiej pogodzie.


_______
jak odzyskać skasowane zdjęcia
rafaelski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2018, 09:08

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: rafaelski » 03 sie 2018, 09:25

A ja za półtora tygodnia lecę zwiedzać Londyn! ;)
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: Roxi » 06 sie 2018, 09:02

A co powiecie na noclegi oświęcim? Moim zdaniem jest to ciekawe miejsce, aby zrobić z niego bazę wypadową na cały region. Można zwiedzić chociażby Wadowice czy Katowice. Wszystko w zasięgu ręki.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość