Legalizacja marihuany

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
fantbi.pl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 0
Rejestracja: 09 sie 2020, 10:51

Postautor: fantbi.pl » 25 lip 2009, 20:10

Zdecydowane NIE.

Alkohol stosowany z umiarem i osoby pełnoletnie to inna sprawa.

Słyszałeś o negatywnym oddziaływaniu tego świństwa? Jak nie to poczytaj.
paradox
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2010, 13:57
Lokalizacja: Koszalin

Postautor: paradox » 20 lut 2010, 11:46

Ja proszę ja was palę od 5 lat i nie raz miałem okazję spróbować czegoś mocniejszego,
W moim organizmie oprócz THC znależć można jedynie śladowe ilości LSD(grzybki) ;)
Alkoholu nie piję już od trzech lat, czasami tylko piwko albo dwa. Nie palę papierosów i czuję się świetnie! Nieprawdopodobne, co nie mohery? Pali marihuane i nic mu nie jest :zdziwko: ! Mam dosyć pierdolenia że alkohol jest ok i że nawet w czymś tam pomaga, mój stary wypija dwie flaszki dziennie jak twierdzi "na poprawę krążenia" i dla mnie już jest praktycznie martwy.
Powiedzcie mi proszę najmądżejsi ludzie świata czy jakiś człowiek, kiedykolwiek pod wpływem TYLKO marihuany przyszedł do domu, bił żonę, maltretował dzieci albo rzucał garami?
Dam się ku**a wykastrować jak ktoś mi powie o takim przypadku...
Awatar użytkownika
miekki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 10 lut 2010, 19:33
Lokalizacja: mam wiedzieć ?
Kontaktowanie:

Postautor: miekki » 20 lut 2010, 12:07

jak już tak odkopałeś, to i ja swoje napisze :D

Według mnie legalizacja bardziej zaszkodzi niż pomoże (choć pomogłaby tylko osoba zażywającym).
Bo gdyby została zalegalizowana to młodzież zaczęłaby palić na potęgę, co by im na zdrowie nie wyszło.
Oczywiście pewne jest to, że małoletni by jej oficjalnie nie mogli kupić, ale człowiek żeby zarobić sprzeda wszystko każdemu.
Wiec moim skromnym zdaniem, jeżeli ktoś chce legalnie palić to powinien się przeprowadzić do Amsterdamu, bo tam jest to legalne i według mnie powinno być legalne tylko tam.

Ps. Wiem ze ten tekst to stylistyczne dno ale pisałem to od serca :D
Awatar użytkownika
Eddy
Level 1
Level 1
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2009, 20:19
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Eddy » 20 lut 2010, 13:03

Wiecie, że teraz w holandii wcale nie jest tak, że każdy pali ? Po prostu to jest przyzwyczajenie, że to normalna rzecz do kupienia i tyle. U nas to owoc zakazany, więc każdego jara. Dodam, że państwo miałoby jeszcze na tym zysk no, ale nie słyszelibyśmy nowinkach policji :( bo teraz co chwila organizują akcję i zatrzymują nastolatka z pół grama marihuany itp. żałosne po prostu :oczami: jakby nie było większych problemów.
paradox
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2010, 13:57
Lokalizacja: Koszalin

Postautor: paradox » 20 lut 2010, 20:16

Dobrze Eddy mówisz, pewnie że na początku byłby to szał jak cholera, ale z czasem zaczęło by to ludziom zwisać i pozostałaby tylko pewna grupa palących. I nie byłoby czegoś takiego że sprzedawcy i tak sprzedawali by to dzieciakom bo chcieliby zarobić. Byłoby z pewnością tak duża grupa zainteresowanych (pełnoletnich) że nie byłoby potrzeby "dorabiania" na dzieciakach.
Jednak sprawa legalizacji stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania ze względu na wielki opór ze strony "nieświadomków" i naszych kochanych panów policjantów. Brakuje im pieniędzy a legalizacja byłaby dla nich katastrofą.
basio90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 11:05

Re: Legalizacja marihuany

Postautor: basio90 » 28 cze 2019, 11:06

Generalnie to na dzień dzisiejszy istnieje wiele sklepów w stylu https://www.swiat-konopi.pl/fastbuds-seeds.html z których można zamówić feminizowane nasiona konopi i można posiadać je całkiem legalnie. Ogólnie to od zawsze sądziłem, że wszystko z tym zwiazane powinno byc legalne bo przeciez nie jest szkodliwe a na pewno nie tak bardzo jak alkohol czy papierosy i chyba sie zgodzicie...
yaharr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:26

Re: Legalizacja marihuany

Postautor: yaharr » 13 lip 2020, 18:53

No ja też jestem tego zdania. Jeżeli istnieją dobre i sprawdzone sklepy takie jak https://tytonpapierosowy.pl/ z których można bez problemu w dowolnej ilości zamówić wysokiej jakości tytoń papierosowy to wydaje mi się, że z marihuaną powinno być tak samo. W stanach już dawno to zrozumieli i wszystko dobrze prosperuje, a w naszym kraju.... szkoda gadać.
czyscimynet
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2020, 12:58

Re: Legalizacja marihuany

Postautor: czyscimynet » 14 lip 2020, 13:02

ja kiedyś byłam na takim fanym forum własnie w temacie leczniczej marihuany ale przeprowadzili masowe usuwanie dodanych wpisów i teraz już tam echo :(
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Legalizacja marihuany

Postautor: jenny1 » 20 lip 2020, 09:14

Ja jakoś za tym nie jestem, nie jestem przekonana.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość