Szkoła językowa

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
metka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2017, 20:22

Re: Szkoła językowa

Postautor: metka » 22 sie 2017, 14:43

Ja jestem zdecydowanie tego samego zdania co poprzednik :) Też mi się tak wydaje :)
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Szkoła językowa

Postautor: danielozzo » 22 wrz 2017, 11:15

Wybór profesjonalnej szkoły językowej jest dobrym pomysłem. Można konkretnie podszlifować swoje umiejętności i zyskać dodatkową wiedzę. Polecam serdecznie. :)
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Szkoła językowa

Postautor: Kamilka75 » 03 paź 2017, 10:36

Najlepiej online moim zdaniem. Nie trzeba dojeżdżać, nie trzeba się martwić o paliwo i takie tam. Nie podam Ci dokładnie żadnej, bo nie musiałam jak dotąd szukać, więc nie wiem. ;) . Rozszerzając wątek, chciałabym dopytać szkoły międzynarodowe? Jest taka jedna szkoła podstawowa łódź czesne nie są w niej wysokie, a myślę, że zapewni lepszy start moim dzieciom. Zapisalibyście dziecko do takiej placówki? :niepewny:
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Szkoła językowa

Postautor: daniellozo » 17 paź 2017, 08:44

Bez profesjonalnej szkoły językowej ciężko byłoby dobrze nauczyć się języka. Pilnują, żeby człowiek się nie obijał, podpowiadają, nakierują na właściwą drogę rozwoju. No chyba że ktoś jest samoukiem i ma dar do nauki języków. Wtedy bez problemu może nauczyć się sam. No ale to jedna osoba na tysiące się trafia.
wysokie_obcasy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2017, 12:36

Re: Szkoła językowa

Postautor: wysokie_obcasy » 08 lis 2017, 18:48

Ja chodzę do bardzo porządnej szkoły językowej :) Oprócz bardzo wysokiego poziomu nauczania, jest też bardzo porządnie wyposażone. A takie meble szkolne to też bardzo ważna rzecz, w końcu wpływa w jakimś stopniu na wybór szkoły. Przynajmniej dla mnie było to ważne :D
mateuszdebowski93
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 07 lut 2018, 12:46

Re: Szkoła językowa

Postautor: mateuszdebowski93 » 07 lut 2018, 13:23

Najlepszym sposobem nauki języka angielskiego jest wymiana waluty online na funt brytyjski i osobisty wyjazd do Anglii, aby w praktyce przekonać się jak wygląda rzeczywistość i prawdziwe życie na Wyspach.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Szkoła językowa

Postautor: wschodnia5 » 16 lut 2018, 14:16

Dobra szkoła językowa to podstawa, by szybko i sprawnie nauczyć się języka. Ciekawe zajęcia są w tej szkole https://lincoln.edu.pl/warszawa/ Można z tymi nauczycielami szybko opanować język. Sporo osób chwali sobie tę szkołę. A znajomość języka będzie dużym atutem,
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Szkoła językowa

Postautor: igam » 16 lut 2018, 20:00

dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Szkoła językowa

Postautor: dusia » 15 mar 2018, 06:24

Wiadomo, że znajomość języków jest obecnie niemal koniecznością. Ja sama od dziecka chodziłam na korepetycje z angielskiego. Razem z mężem zdecydowaliśmy się też posłać nasze dzieci do polsko-angielskiej podstawówki na Wilanowie ( Szkoła Edison ). Kontakt z językiem mają praktycznie cały czas, widzę jak duże postęp robią każdego dnia. Ogólnie mają wysoki poziom nauczania i widać, że dbają o rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jak chociażby nauka współpracy w grupie.
Wroneq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 19 wrz 2017, 22:05

Re: Szkoła językowa

Postautor: Wroneq » 16 mar 2018, 20:43

hmm szkola jezykowa to jedno, ale dobra opcja moga byc rowniez korepetycje z języka angielskiego Warszawa - to jedno z wielu miast, gdzie dziala jedna z wielu filii Centrum Korepetycji Edun. Maja ciekawa oferte - zajecia zarowno indywidualne, jak i w malych grupach po kilka osob. Ta druga opcja wydaje mi sie, przynajmniej jezeli chodzi o nauke jezyka obcego, fajniejsza i wydajniejsza, a Wam? A wiecie, ze pierwsza lekcja testowa - jest darmowa - poczytajcie: http://edun.pl/
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Szkoła językowa

Postautor: anettka » 18 mar 2018, 11:56

Ja też uważam że znajomość języka obcego to podstawa , dlatego gdy musieliśmy wybrać szkołę dla córki zdecydowaliśmy się na Te Vizja (Warszawa Wawer). Dzieci uczą się nie jednego języka a dwóch, a wiadomo że najlepiej zacząć naukę jak najwcześniej. Do tego szkoła organizuje dużo zajęć pozalekcyjnych. które pomagają rozwijać się naszym dziecią.
Grabii
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 08 lut 2018, 13:49

Re: Szkoła językowa

Postautor: Grabii » 17 kwie 2018, 09:18

Jeśli chodzi o zajęcia dla dzieci to ja posyłałem swojego syna do Akademii Nauki Rzeszów http://www.akademianaukirzeszow.pl/. Nie ma lepszej placówki jeśli chodzi o rozwój językowy, czy metod nauczania. Placówka na wysokim poziomie :)
karoleks
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2018, 09:25

Re: Szkoła językowa

Postautor: karoleks » 28 sie 2018, 09:40

Szkoła językowa to jedna z opcji do wyboru. Oczywiście można sprawdzić co ma do zaoferowania księgarnia internetowa i uczyć się dodatkowo w domu, dla chcącego nic trudnego :)
Gimli21
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2019, 17:47

Re: Szkoła językowa

Postautor: Gimli21 » 19 lut 2019, 18:11

Jeśli chodzi o szkołę językową to również szukam czegoś fajnego i na ten moment zastanawiam się czy szkolenia językowe efs będą dobrym wyborem. Korzystał może ktoś z takiego programu i podzieli się swoim doświadczeniem? Z góry dziękuję, bo tak naprawdę każda informacja będzie dla mnie niezwykle ważna podczas wyboru ;)
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Szkoła językowa

Postautor: monikabert90 » 20 lut 2019, 18:35

A kojarzysz może Szkołę Językową Speak-Up? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie zapoznaj się z jej ofertą na stronie internetowej https://www.speak-up.pl/. Szkoła ta oferuje profesjonalne kursy języka angielskiego zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, dorosłych, a nawet seniorów. Ma swoje oddziały w całej Polsce, a w internecie można spotkać na jej temat mnóstwo pozytywnych opinii :) Tak więc polecam :)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość