Szkolenia

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
MarcinM
Forumowicz
Forumowicz

Re: Szkolenia

Postautor: MarcinM » 18 wrz 2018, 10:10

Myślę, że takim podstawowym jest umiejętność radzenia sobie w arkuszach kalkulacyjnych oraz ogólnie cały Pakiet Microsoft. Ja robiłem tego typu szkolenie w Firmie Informatycznej Szansa. Prowadzący potrafili w prosty i przystępny sposób przekazać wiedzę, dzięki temu rzeczywiście sporo się nauczyłem. Zwracają uwagę na elementy, które nam rzeczywiście nie wychodzą i o to chodzi w szkoleniu żeby nie powielać tego co umiemy. Po ukończeniu oczywiście otrzymuje się certyfikat Microsoft

Arkadiusz1
Level 2
Level 2

Postautor: Arkadiusz1 » 26 wrz 2018, 13:00

Temat jest faktycznie bardzo istotny. Żyjemy w świecie, w którym co roku pojawia się nowa wiedza, przez co jeśli się nie rozwijacie, to po prostu zostajecie w tyle za konkurencją. Mnie przekonuje to, że osoby wykonujące poważne zawody, cały czas się doszkalają, na co świetnym przykładem jest https://www.dsi-edu.com/face-2-face dla stomatologów. Myślę, że to powinno dać też Wam do myślenia, więc nie ma co czekać.
wschodnia5
Level 1
Level 1

Postautor: wschodnia5 » 18 paź 2018, 20:46

Zamiast moze calkowicie zmieniac sobie branze to moze zdecydowac sie na jakies uzupelnienie swojego wyksztalcenia przez praktyczne kursy? Wiem, ze taki kurs montera rusztowań jest teraz popularny. Takie praktyczne umiejetnosci to na pewno zawsze sie przydadza. Warto miec cos takiego.
lolipop1234
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: lolipop1234 » 19 paź 2018, 17:05

Przed wyborami pewnie brakowało miejsc, wystapienia publiczne, kontakt z mediami itp :)
drzewiasty
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: drzewiasty » 03 lis 2018, 14:52

Skoro już mowa o kursach to myślę, że ciekawym tematem są szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej Wrocław. Nigdy nie wiadomo, czy i kiedy taka wiedza nam się przyda. Lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć :znudzony:
Pestka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pestka » 09 lis 2018, 09:42

Szkolenia są bardzo ważne bowiem rozwijają i pozwalają nabyć nowej wiedzy. Szkoleń jest obecnie bardzo dużo dlatego nikt raczej nie powinien mieć problemu z wyborem odpowiedniego kursu. Jeśli interesują Was informacje z zakresu podatków i prawa podatkowego to rozważcie skorzystanie ze szkoleń oferowanych przez firmę Taxpress https://taxpress.pl/ . Na ich stronie znajdziecie pełną ofertę kursów. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez bardzo doświadczonych specjalistów.
Ajlar
Level 1
Level 1

Postautor: Ajlar » 20 lis 2018, 13:24

To fakt, że warto chodzić na różne szkolenia. Medycyna estetyczna jest teraz bardzo popularna więc jak interesujecie się poprawkami urody to takie szkolenie może być własnie dla Was. Szkolenia tego typu doskonale przygotowują do pracy w związanej z poprawianiem wyglądu.
Miki82
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Miki82 » 22 lis 2018, 09:12

Dużo się ostatnio mówi nowej ustawie dotyczącej ochrony danych czyli rodo. Ja właśnie odbyłem taki kurs rodo i polecam każdemu cały zespół z szkolenierodo.pl. Bardzo duża wiedza i świetne przekazane informacje!

Wróć do „Off Topic”