Mieszkanie w Szczecinie. U kogo kupić ?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Mieszkanie w Szczecinie. U kogo kupić ?

Postautor: anettka » 17 paź 2018, 16:05

Witajcie :) Planuję w najbliższym czasie kupić mieszkanie w Szczecinie. Nie znam tutejszego rynku i kompletnie nie wiem gdzie szukać. Teoretycznie zależy mi na mieszkaniu nowym ale z drugiej strony troszkę przeraża mnie to całe wykańczanie itd. Doradzicie coś konkretnego ?
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Mieszkanie w Szczecinie. U kogo kupić ?

Postautor: dusia » 23 paź 2018, 12:13

jak nie masz nikogo na miejscu, kto mógłby Ci doradzić czy pomóc to może warto skorzystać z pomocy jakiegoś biura nieruchomości ? Myślę, że znajdą się tam oferty mieszkań nowych i być może już wykończonych :) Moja znajoma też kupiła ostatnio mieszkanie w podobny sposób ale w Warszawie.
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: Mieszkanie w Szczecinie. U kogo kupić ?

Postautor: hilorek » 24 paź 2018, 14:29

anettka wiesz o zerknij sobie na oferte firmy NMSzczecin. Mój dobry przyjaciel kupowal u nich mieszkanie dosłownie 2 czy 3 miesiące temu, szczegółów nie znam ale wiem, że jest to mieszkanie nowe i juz wykończone. Mają swoją stronkę w sieci, zerknij i może to coś dla Ciebie :)
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Mieszkanie w Szczecinie. U kogo kupić ?

Postautor: anettka » 30 paź 2018, 11:31

hilorek dzięki za namiar brzmi super. Czyli co kupuje się mieszkania z runku pierwotnego ale takie, które już są wykończone ? Czyli nabywcę omija całe to wykańczanie i remonty ? Wow jeśli faktycznie tak jest to zdecydowanie jest to coś dla mnie :)
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: Mieszkanie w Szczecinie. U kogo kupić ?

Postautor: hilorek » 07 lis 2018, 12:32

anettka dokładnie tak jest :) właśnie dlatego uważam, ze ich oferta jest mega konkurencyjna w stosunku do ofert deweloperów, którzy sprzedają mieszkanie w stanie surowym :) tu sama przebierasz w ofertach i wybierasz lokum zgodnie z Twoimi upodobaniami co do lokalizacji, metrażu i jakości/stylu wykończenia. Najlepiej umów się na spotkanie i dopytaj o szczegóły :)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość