Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
jotek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 13 lip 2017, 11:50

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: jotek » 13 lip 2017, 12:27

A co powiecie o zastosowaniu w pokoju takiej tapety ściennej https://innetapety.pl/tapeta-13488-60-s Bardzo ładny motyw storczyka.
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: KrzakMiachał » 07 wrz 2017, 13:57

Fajnym pomysłem jest tapeta do kuchni ponieważ gdy zabrudzimy ścianę jakimś sosem to z tapety można to zetrzeć, jednak jak mamy malowaną ścianę nawet farbami z których można ścierać, to i tak może zostać plama, a z tapety zetrzesz i nie ma śladu.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: danielozzo » 08 wrz 2017, 09:21

Zanim zaczniemy odmieniać wnętrze powinniśmy zapoznać się z popularnymi stylami. Dobrze jest mieć szeroki wachlarz możliwości nim zaczniemy cokolwiek działać.
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 paź 2017, 08:05

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 12:50

Ważne w urządzaniu wnętrz jest to aby było spójnie i funkcjonalnie zaprojektowane ponieważ mieszkanie ma być dla nas wygodne, a nie uciążliwe dlatego też warto zainwestować. w projektantów wnętrz którzy do ostatniego centymetra zaprojektują nasze mieszkanie i wykorzystają wszystko co mają do dyspozycji.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: Ela78 » 18 lis 2017, 13:29

Hejka. Sama ostatnio się z tym zmagałam, bo przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Mogę z własnego doświadczenia polecić Wam bardzo dobry sklep z dodatkami do domu: https://desideradesign.pl/kategoria/sal ... miczna-psa . jestem bardzo zadowolona, bo udało mi się w tym jednym sklepie znaleźć dodatki do całego mieszkania, dzięki czemu wystrój każdego pomieszczenia jest spójny. Zdecydowanie polecam zajrzeć na stronę sklepu rozejrzeć się i dzięki temu znajdziecie inspiracje na swoje mieszkanko.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2017, 12:00 przez Ela78, łącznie zmieniany 1 raz.
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: mariolaGT » 18 lis 2017, 15:58

Jak chcę odmienić wnętrze to stawiam na jakiś nowy mały dodatek, jak choćby https://obrazoteka.pl/dekoracje/obrazy-z-abstrakcjami/ Taki obraz powieszony na głównej ścianie dominuje cały pokój i od razu zmienia charakter całości.
Wroneq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 19 wrz 2017, 22:05

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: Wroneq » 19 lis 2017, 20:23

Ja, jak chce odmienic wnetrze swojego mieszkania, to kupuje farby: http://talen.pl/14-farby-artystyczne i ide do kolezanki, aby mi namalowala jakis krajobraz. Jest w tym naprawde dobra! Maluje mozna powiedziec - pol-zawodowo. Zakupy robi tylko w sklepie Talen - tam moze dostac rabat oraz profesjonalne materialy do malowania.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: Kamilka75 » 28 lis 2017, 15:42

To temat idealny dla mnie, gdyż dosłownie chcę zmienić wnętrze swojego mieszkanka. Tak naprawdę zależy mi na wymianie mebli i ewentualnie podłóg, ściany malowałam 3 miesiące temu, więc byłoby to niepotrzebne. Z podłogą mam kłopot, gdyż waham się między gresem, a panelami. W sumie to poprzednio kładzione panele niestety u nas długo nie posłużyły, więc skłaniam się ku pierwszej możliwości, jednak nie wiem jak się to kładzie. Dlatego też się waham. Co do mebli, to albo kupię od polskich producentów, eleganckie i nowoczesne do kuchni oraz meble włoskie do salonu , albo zdecyduję się na jednolite w każdym wnętrzu. Jak sądzicie, dobrze by to wyglądało? Z drugiej strony, tak teraz myślę, identyczne meble w pokojach, w salonie i przedpokoju to chyba przesada. Też tak uważacie?
Awatar użytkownika
Klaudia88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 26 lis 2017, 12:40

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: Klaudia88 » 28 lis 2017, 19:29

Kilka miesięcy temu, postanowiliśmy zmienić co nieco w naszym domu. Ale nie za bardzo wiedzieliśmy, jak się do tego zabrać. W związku z tym, poprosiliśmy o pomoc fachowców, czyli projektantów wnętrz. To co stworzyli, przerosło nasze oczekiwania. I nawet nie za dużo wzięli za swoje usługi. W związku z tym polecam wszystkim przed remontem, by udać się do nich o pomoc.
Awatar użytkownika
pingwinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2017, 20:28

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: pingwinka » 29 lis 2017, 18:00

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: Mateo 77 » 19 gru 2017, 17:01

Warto mieć na uwadze, że czasem jedna mała zmiana może bardzo wpłynąć na wygląd całego wnętrza. Wiem, że wiele osób teraz decyduje się na takie maty wejściowe jak http://matywejsciowe.pl/maty-wejsciowe/ Jesli odpowiednio sie je dobierze, to fajnie podkreślają charakter całego mieszkania. Pomyślcie nad tym.
xtequilax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:09

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: xtequilax » 07 sty 2018, 15:31

Piękne dodatki do domu powodują, że pomieszczenie się trochę zmienia np. robi się bardziej przytulne. Wyjątkowe ozdoby można znaleźć w galerii rękodzieła . Sklep internetowy Galeria Magnoli można znaleźć piękne ozdoby ceramiczne.
jasiek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 08 lis 2017, 12:02

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: jasiek » 08 sty 2018, 12:12

Może to głupio zabrzmi, ale ja jak się stresuję jakimś wydarzeniem, lub jak mam coś zrobić, ale odkładam to na później . Poprzez spychanie tego na dalszy plan, udawanie, że jestem zajęty. Wtedy robię w domu przemeblowanie. Inny układ mebli kompletnie zmienia wygląd pomieszczenia. I często jest tak, że w takim nowym ale znajomym wnętrzu człowiekowi się lepiej myśli i pracuje. Jak ktoś nie spróbuje to nie wie, że czasem poprzestawianie rzeczy w domu daje taki psychiczny komfort. Czasem wystarczy przewiesić obraz i już pokój zyskuje jakąś świeżość. A jeśli chodzi o obrazy w domu to ja uważam, że jest to świetne dopełnienie wnętrz. A na https://desa.pl kupi się obrazy z duszą. Cena jest rożna. Można już kupić obraz młodego autora za 500 złotych. Zaś bardziej znanego autora cenę obrazu podaje się w paruset tysiącach. Ale mimo wszystko taki obraz bardziej polecam kupić do domu niż jakiś wydruk z internetu, oprawione w antyramach.
Oplix
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2018, 14:21

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: Oplix » 13 sty 2018, 12:03

Wcale nie trzeba dużo robić, żeby tanio i szybko odmienić wnętrze swojego domu/mieszkania ;) takie jest moje zdanie. Ja ostatnio zafundowałem u siebie bieżniki na stół https://sklep.szykownydom.pl/biezniki-serwety-na-stol . Bardzo fajnie to wygląda, a zmiana rzeczywiście jest widoczna ;) Co sądzicie o takim pomyśle na odświeżenie wnętrza swojego mieszkania lub domu?
Karolina22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2017, 14:18

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: Karolina22 » 19 sty 2018, 22:05

Czasem wystarczy zmienić tylko dodatki;) Ja ostatnio robiłam u siebie taką zmianę, zakupy zrobiłam na room99, nowe pościele o unikalnych wzorach, nowoczesne narzuty i wiele wiele innych. Małym kosztem odmieniłam swoją sypialnię;)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość