Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz

Re: Pomysł na wakacje, majówkę, weekend

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 09:53

Moim zdaniem fajnie jest pojechać sobie gdzieś nad wodę. np nad jeziora mazurskie lub morze, wypożyczyć jacht i cieszyć się wolnymi chwilami żeglując po bezkresnych wodach :D Miałem kiedyś taką morską przygodę, rodzinną wycieczkę, 5 dni na jachcie na bałtyckim morzu, coś pięknego.

MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 15:36

Wypad w góry na spacer z dzieciakami niezapomniane przeżycie dla młodych jak i dla starszych. Byłem kiedyś w górach ze swoimi rodzicami. Tak teraz sam zabrałem swoje pociechy :) Były ucieszone podobnie do mnie.
Arkadiusz1
Level 1
Level 1

Postautor: Arkadiusz1 » 05 paź 2017, 10:14

Jasna sprawa, jeśli macie taką możliwość, to zdecydowanie warto gdzieś wyjechać, nawet na kilka dni. Takie miejsca jak http://www.hotelfajkier.pl/ pozwalają na regenerację i odprężenie po ciężkich tygodniach pracy. Ja lubię tam przebywać, bo to pozwala się wyciszyć i nabrać sił na kolejne miesiące pracy. Wam polecam to samo.
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: daniellozo » 09 paź 2017, 15:53

Jeśli interesują was również wakacje zimowe to dobrym wyborem będą narty w Czarnej Górze. Byłem tam z rodzicami kiedyś i naprawdę muszę przyznać, że byliśmy pod wrażeniem.
archiwald
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: archiwald » 19 paź 2017, 10:55

Wynajęcie jachtu wraz ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi jest bardzo ciekawym pomysłem. Można przy tym się świetnie bawić, nie dość że we wspaniałym gronie to jeszcze w świetnym miejscu.
hattie
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: hattie » 22 paź 2017, 03:33

kolet pisze:Ja w tym roku byłam w Hiszpanii, skusiłam się na Nerję. Bardzo przyjemne miejsce. Jest co robić, a pogoda jest tam naprawdę bardzo optymalna, wg mnie temperatury optymalne (nie za zimno ani nie jest zbyt gorąco). Jak ktoś nie lubi plażować to na pewno znajdzie sporo ciekawych miejsc do zobaczenia. Sama właśnie tak robiłam. A kwaterę znalazłam poprzez Bookapart, cenowo jak najbardziej okej, standard też w porządku. W przyszłym roku też planuję Hiszpanię, choć może nieco inny rejon oczko.gif

Świetny pomysł ;)
maxtb
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: maxtb » 22 paź 2017, 14:34

A ja proponuję przyjazd do Szczecina, zjeść najlepszego kebaba, spróbować pasztecika i zobaczyć Wały Chrobrego.
Jeżeli już ktoś to zrealizuje to ja ze swojej strony zapraszam do apartamentu w centrum Szczecina, http://apartament.szczecin.pl/ nie każdy wypoczywał w 120m2 a warto i właściciel miły :)
koontownik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: koontownik » 23 paź 2017, 12:49

Jeśli chodzi o pomysł na weekend/majówkę to ja ze swoimi znajomymi zawsze świetnie bawię się na spływie kajakowym. Kilka godzin aktywnego spędzania czasu w gronie najbliższych. Pełno zabawy, śmiechu i przyjaznych relacji. Na takich wyjazdach zazwyczaj można załatwić jakieś ognisko z kiełbaskami lub inne atrakcje. Jak dla mnie wyśmienity pomysł na 1-2 dni wolnego.
esti
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: esti » 04 lis 2017, 22:18

hattie pisze:
kolet pisze:Ja w tym roku byłam w Hiszpanii, skusiłam się na Nerję. Bardzo przyjemne miejsce. Jest co robić, a pogoda jest tam naprawdę bardzo optymalna, wg mnie temperatury optymalne (nie za zimno ani nie jest zbyt gorąco). Jak ktoś nie lubi plażować to na pewno znajdzie sporo ciekawych miejsc do zobaczenia. Sama właśnie tak robiłam. A kwaterę znalazłam poprzez Bookapart, cenowo jak najbardziej okej, standard też w porządku. W przyszłym roku też planuję Hiszpanię, choć może nieco inny rejon oczko.gif

Świetny pomysł ;)

Też bym chętnie tam wyskoczyła.
Lilka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Lilka » 10 lis 2017, 08:48

Ja na takim krótkim wyjeździe byłam w Kudowie Zdroju. Tyle wystarczy, żeby zobaczyć to miasteczko. Mozna tam zatrzymać się w hotelu verde montana. Bardzo ładny obiekt, z basenem i sauną, gdzie mozna też wypocząć.
priston21
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: priston21 » 17 lis 2017, 20:39

W tym roku postanowiłam wybrać się w Karpaty z Firma organizuje bardzo fajne wyjazdy na Ukrainę - nazywa się to Tour to Ukraine, podczas których można aktywnie spędzić wakacje - na przykład korzystając ze spływu pontonami Dniestrem. Lubię takie przygody, więc mam nadzieję, że będę zadowolona ;)
szam
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: szam » 24 lis 2017, 19:00

Myślę, że fajną opcją na krótki wypad weekendowy jest skorzystanie z usług biura podróży i wykupienie na przykład jakiejś wycieczki objazdowej i zwiedzanie danego miasta. Ja z biurem podróży damar jeżdzę na wycieczki autokarowe i są bardzo fajne.
Max25
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Max25 » 24 lis 2017, 19:50

uciec na jakąś małą wieś!

Wróć do „Off Topic”